Madeira

"Dom to nie tylko cztery ściany i cegły". To przede wszystkim więzy emocjonalne z miejscem i ludzie, którzy go tworzą.
"Madeira" Jola Kosowska Wydawnictwo Zaczytani to inspirująca, wielowymiarowa opowieść o rodzinie, domu, traumach, przeżyciach i wspomnieniach. Otoczona pięknymi opisami Madery i okolic.

"Dwie rze­czy za­my­ka­ją klam­rą nasze życie. To na­ro­dzi­ny i śmierć – po­wie­dzia­ła po chwi­li. – Tego nie je­ste­śmy w sta­nie zmie­nić, ale to, co jest po­mię­dzy tymi punk­ta­mi, za­le­ży od nas. Ten czas trze­ba wy­peł­nić tym, co się kocha."

Autorka stworzyła niezwykłą historię, która wciąga, porusza i zmusza do refleksji i przemyśleń. Zabiera Nas w podróż na piękna wyspę. Poznając historię bohaterów odkrywamy przepiękne miejsca Madery tj. Fanal - las wawrzynowy, Ponta de São Lourenço- półwysep Św. Wawrzyńca, Ponta do Sol i wodospad Aniołów, Porto da Cruz. Zaczynając czytać zostałam porwana w niezwykłą podróż czytelniczą, pełną malowniczych opisów miejsc i przyrody. Osobiście już dziś mogłabym wyruszyć śladem bohaterów, nasycić oczy i duszę tymi cudownymi widokami, chciałabym zbudować wieżę z kamieni i zobaczyć najpiękniejszy zachód słońca.

Kochani gorąco Wam polecam książkę, nie da się słowami opisać jej uroku i magii. Autorka stworzyła niezwykłą fabułę, wplatając w nią miłość do podróży.

Mam nadzieję że "Madeira" poruszy, wciągnie i oczaruje Was tak jak mnie. Po przeczytaniu książki, każdy czytelnik zostanie zmuszony do refleksji nad swoim życiem. Autorka pokazała Nam jak ważna jest w naszym życiu rodzina, szczęście.

Zbieg wydarzeń, tajemnic, uczucia, nadzieja otuli Was ciepłem i pozwoli porwać w cudowną podróż do Madery wraz z bohaterami. Ja polecam i gwarantuję Wam niesamowitą lekturę. Szykujcie się na wiele emocji.

"Kolejny świt to nowa nadzieja – na miłość, na szczęście, na nowy początek."

Informacje dodatkowe o Madeira :

Kup książkę Madeira

Drugie dno
Jolanta Kosowska0
Okładka ksiązki - Drugie dno

Losy Karoliny i Wojtka poznajemy w pierwszej części "W labiryncie obłędu". Wojtek, oburzony decyzją Karoliny, wraca do Polski. Karo zostaje sama w Toskanii...

Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia
Jolanta Kosowska0
Okładka ksiązki - Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia

Czasem milczenie najpiękniej opowiada historię miłości. Rafał, Tomek, Lena, Aśka i Maria przyjaźnią się ze sobą od czasów liceum. Choć los rozrzucił ich...