Maritza Księżniczka rodziny Silvano

Tom 1 cyklu Rodzina Silvano

,, Maritza. Księżniczka rodziny Silvano" to książka, która jest dopracowana do perfekcji!

Maritza to dziewczyna, której spokojne życie zmienia się diametralnie w dniu jej siedemnaste urodziny. Poukładane życie staje pod wielkim znakiem zapytania, a tajemnice wychodzą na światło dzienne wraz z przybyciem tajemniczego mężczyzny. Sekrety okazują się filmem, a Maritza jest jego główną bohaterką, bo jak wyjaśnić, że mafia i niebezpieczeństwo są w jej życiu od zawsze, a ona niczego nieświadoma żyła niczym księżniczka z bajki? Natłok informacji, zagubienie i niedowierzanie to dopiero początek góry lodowej, która ją czeka! Co skrywa rodzina Maritzy? Czy w świecie mafii Maritza ma szansę na spokojne życie? Zapraszam do książki, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

Justyna Zawada książką ,,Maritza. Księżniczka rodziny Silvano" zrobiła coś niesamowitego! Świat mafii w książkach znamy bardzo dobrze, jednak w tej powieści autorka zaskoczyła mnie dokładnością! W książce poruszane są różne wątki i każdy z nich zostaje wyjaśniony i ma swoje zastosowanie w powieści. Maritza to postać, która jest delikatna, natomiast w pewnym momencie można zauważyć jej przemianę, jednak jest ona bardzo fajnie przedstawiona. Autorka zmusza główną bohaterkę do podjęcia decyzji, które mogą doprowadzić do klęski, ale tym samym wydobywa z Martizy charakterek, który krył się pod powierzchnią grzecznej dziewczynki.

W książce mamy bardzo fajny zabieg, który łączy przeszłość z teraźniejszością. Bardzo lubię tego typu mieszankę, ponieważ mogłam zrozumieć pewne zachowania i cała historia nie pozostawiła we mnie znaków zapytania.

Mafia mafią, ale uczucia w książkach tego typu muszą być i w tej pozycji książkowej są! Przekonana jestem, że pierwsze zbliżenie Maritzy i Nataniela zostanie w mojej głowie na bardzo długo! Autorka ma pełną świadomość, w jaki sposób uruchomić u czytelnika wyobraźnię i robi to perfekcyjne!

Bardzo istotnym wątkiem w książce jest relacja rodzinna. Autorka pokazała jej piękno, a zarazem surowe ramy, które są przestrzegane przez członków rodziny mafijnej.

Książka jest debiutem autorki i jestem pod wielkim wrażeniem! Styl autorki jest na najwyższym poziomie, a cała fabuła wciąga od pierwszych stron książki. Polecam książkę i gratuluję autorce talentu i czekam na kontynencie!

Informacje dodatkowe o Maritza Księżniczka rodziny Silvano:

Wydawnictwo: WasPos