Miasto mafii 2

Bardzo lubię zaczytywać się romansami mafijnymi i czuć dreszczyk grozy, poznając brutalny świat gangsterów. Jak już pisałam, pierwszy tom przypadł mi do gustu i polubiłam trzech braci. W tomie drugim poznajemy kolejnego z braci, który twardą ręką rządzi miastem, z zimną krwią zabija, ale jednak coś ukrywa za zasłoną ciemnych okularów.

Podczas jednej z akcji, Lucas zabija szefa klubu, w którym pracuje Hope. Na swoje nieszczęście dziewczyna staje się świadkiem tego zajścia i by uniknąć podejrzeń policji, szantażowana decyduje się na układ z mafiozą. Ten ich udawany związek uruchamia lawinę kłamstw i oboje muszą zmierzyć się z ich konsekwencjami.

Czy ta tak odmienna dwójka znajdzie nić porozumienia i znajdzie wspólny język? Czy nie pozabijają się nawzajem? Czy stanowisko Lucasa jest zagrożone i jaką traumę skrywa ten mężczyzna?

Autorka nie zawiodła mnie tworząc dużo ciekawszą i trzymającą w napięciu powieść, w której zatraciłam się, nie przerywając czytania, aż dotarłam do finału. Czy był on radosny czy też bolesny? Tego wam nie zdradzę. Musicie przekonać się sami.

Zapewniam, że ta pozycja jest warta uwagi, fabuła jest świetnie dopracowana, wartkie wątki i sceny akcji pobudzają ciekawość, aż zżera nas ona od środka. Dialogi i utarczki bohaterów są rewelacyjne. Uparta, pyskata i na pewno nie potulna barmanka nieraz, dała popalić gangsterowi, aż wybuchałam śmiechem w głos.

Na moje uznanie zasługują sceny erotyczne, które są namiętne, zmysłowe i ociekają chemią. Jednak pisarka napisała je z klasą, bez wulgarności i przesady. Sam styl i cudowne pióro autorki jest przystępne i bardzo go lubię. Książkę czyta się niezwykle szybko i mega przyjemnie a emocje trzymają od pierwszych stronic aż do ostatnich. Przecież zimny, okrutny i bez skrupułów Rossi był nieobliczalny, nie wiadomo było co zrobi i jak postąpi z dziewczyną. Gdy ona była blisko niego to aż iskrzyło i nie było pewne czy nie straci życia.

Zachęcam do przeczytania jeśli jesteście zwolennikami tego gatunku, gdyż wspaniała lektura zaintryguje, nieraz zaskoczy i pozwoli przeżyć niesamowitą przygodę. Polecam zwłaszcza w jesienne wieczory.

Informacje dodatkowe o Miasto mafii 2:

Kup książkę Miasto mafii 2

Jacob
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Jacob

Avery Stone rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Jest gotowa pracować nawet jako prostytutka, by tylko przetrwać. Mogłoby się wydawać, że los się do niej...

Miasto mafii
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Miasto mafii

To oni tutaj rządzą! Dwudziestotrzyletnia Emma Greene odnajduje swoje miejsce w małym mieście niedaleko Nowego Jorku. Wydaje się, że kobieta może w końcu...