Miłość i inne słowa

Czy znaleźliście bratnią duszę, drugą połówkę pomarańczy, bez której nie wyobrażacie sobie życia? Macy, bohaterka książki pt. „Miłość i inne słowa” autorstwa pisarskiego duetu dwóch przyjaciółek podpisujących się jako Christina Lauren, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Poradnia K, zupełnie niespodziewanie natrafiła na mężczyznę swojego życia. Znalazła go w szafie, a ściślej w garderobie swojego nowego domu letniego. Tylko czy Elliot rzeczywiście jest jej pisany? Tego dowiecie się w trakcie lektury przygód tej wyjątkowo oryginalnej pary.
👩‍❤️‍💋‍👨
Historia tych dwojga bohaterów rozpoczyna się, kiedy są nastolatkami a kończy, gdy każde z nich prowadzi dorosłe życie. Narracyjne „Wtedy” i „Teraz” dzieli prawie jedenaście długich lat, wiele nieporozumień i bolesnych zdarzeń z przeszłości. Z jakiegoś powodu los ponownie postawił ich na swojej drodze i to w lokalnej kawiarni. Czy tym razem bedą umieli skorzystać z tej życiowej szansy?
👩‍❤️‍💋‍👨
„Miłość i inne słowa” to książka dla szerokiego grona czytelników, bez limitu wiekowego. Przypadnie do gustu zarówno nastoletnim miłośnikom prozy, jak i nieco dojrzalszej grupie odbiorców. Na pewno spodoba się także molom książkowy, bo Nasi bohaterowie niemal nie rozstają się ze słowem pisanym a ich literackie wybory z pewnością nie należą do przypadkowych. Wreszcie, to pozycja dla tych, którzy wierzą, że istnieje prawdziwa, bezinteresowna miłość, niezmienna, mimo upływu lat.
👩‍❤️‍💋‍👨
W trakcie lektury tej książki byłam pełna podziwu dla obu autorek, które stworzyły spójną, świetnie poprowadzoną oś narracyjną, wykorzystując do tego ograniczoną liczbę miejsc i bohaterów. Udowodniły tym samym, że ciekawa historia obroni się sama a jedyne, czego potrzebuje to żywe zainteresowanie czytelnika.
👩‍❤️‍💋‍👨
Macy i Elliot to bohaterowie z gatunku tych, których łatwo polubić. To szczere i inteligentne dzieciaki z sąsiedztwa, które na Naszych oczach dorastają fizycznie i emocjonalnie. Towarzyszymy im w tym trudnym okresie i mocno kibicujemy, gdy stają przed pierwszymi życiowymi wyborami. W końcu wielu z Nas już to przeżyło i dobrze pamięta, że dojrzewanie to prawdziwy emocjonalny rollercoaster.
Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Miłość i inne słowa:

Wydawnictwo: Poradnia K
Data wydania: 2024-01-10
Dodał/a opinię: malutkaska

Zobacz opinie o książce Miłość i inne słowa

Kup książkę Miłość i inne słowa

Autoboyography
Christina Lauren0
Okładka ksiązki - Autoboyography

Najbardziej queerowa historia miłosna XXI wieku.Trzy lata temu rodzina Tannera Scotta przeprowadziła się z Kalifornii do mormońskiego Provo, przez co biseksualny...

Piękny
Christina Lauren0
Okładka ksiązki - Piękny

Niezależna dziewczyna, która potrzebuje odmiany. Mężczyzna przygnieciony odpowiedzialnością. Wakacyjna wycieczka, na której wszystko może...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;