MMA fighter (tom 3). MMA fighter. Przebaczenie

Jax jest synem wpływowego senatora. Jego życie wywróciło się do góry nogami, kiedy dowiedział się, że jego ojciec, którego podziwiał okazał się być zwykłym kłamcą. Mężczyzna dowiedział się, że ma niewiele młodszego brata, który jest zawodnikiem MMA. Od tej pory wokół życia jego rodziny rozpętało się piekło. Dziennika i reporterzy byli wszechobecni w jego życiu. Jax chcąc zaznać spokoju od tego chaosu postanawia wyjechać do nowego Jorku, gdzie poznaje uroczą Lily. Kobieta jest córką znanego mistrza wagi średniej w MMA. Prowadzi dużą sieć siłowni, dla zawodników tego sportu. Jest współwłaścicielką sieci Ralley's, którą prowadzi wraz z najlepszym przyjacielem jego ojca i jego bratankiem, Cadenem.
Caden i Lily byli parą. Jednak mężczyzna nie potrafi zrozumieć, że to już koniec. Dlatego kobieta postanowiła nie łączyć życia prywatnego z interesami. Jednak kiedy poznaje Jaxa, już nie jest taka pewna, czy podoła tej obietnicy. Mężczyzna intryguje ją od pierwszego wejrzenia, ale nic nie jest proste, kiedy między nimi staje zaborczy Caden.

Sięgając po tę książkę, wiedziałam, że będzie warto. Vi Keeland nigdy mnie nie zawodzi jeśli chodzi o lekkie, przyjemne w czytaniu erotyki. Tak było i tym razem. Z niecierpliwością czekałam na ten tom, bo postać Jaxa i rola jaką odgrywał w życiu Vince'a bardzo mnie zafascynowała. Byłam ciekawa jak to dalej się potoczy. Podczas czytania książki moje nadzieje na to, że Vince i Jax się skonfrontują były coraz mniejsze, aż w końcu się doczekałam. Bardzo dziękuję autorce, że znalazła czas na to, aby wpleść wątek braci w fabulę.

Jednak wracając do początku książki.
Dla mnie to zdecydowanie najlepsza część trylogii MMA. Fighter i wcale nie żartuję! Autorka umiejętnie poprowadziła relację pomiędzy bohaterami. Nic nie działo się za szybko, ani za wolno. Było w sam raz. Książka wydawała mi się najbardziej prawdopodobna ze wszystkich, a główni bohaterowie zawładnęli moim sercem. Również wątek z zazdrosnym i zaborczym chłopakiem był niezwykle frapujący. Dodawał nutkę tajemniczości i niebezpieczeństwa, sprawiając, że byłam ciekawa jak dalej autorka rozwinie tej wątek. Chciałabym wspomnieć również o postaci homoseksualnego Reeda, przyjaciela Lily, którego wręcz pokochałam. Każdemu życzę takiego przyjaciela.

''MMA. Fighter. Przebaczenie'' to udane zakończenie historii zawodników MMA. Bardzo zżyłam się z bohaterami i długo będę o nich pamiętać. Bezkonkurencyjnie ta część wypadła najlepiej. Wciąga, jest przyjemna, elektryzująca i zabawna. Autorka umiejętnie łączy kawałki wątków, w całość. Nie jest to powieść bez wad, ale miłośników tej autorki z pewnością zadowoli.

Informacje dodatkowe o MMA fighter (tom 3). MMA fighter. Przebaczenie:

Kup książkę MMA fighter (tom 3). MMA fighter. Przebaczenie

Gracz
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Gracz

PEŁNA PRZEKORY KUSZĄCA GRA, W KTÓREJ WSZYSTKIE CHWYTY SĄ DOZWOLONE Niektórzy faceci są po prostu bezczelni, aroganccy, zawadiaccy i pewni...

Letnia propozycja
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Letnia propozycja

Wystarczy jedno lato, aby się zakochać. Ile czasu potrzeba, by zapomnieć? To była najbardziej szalona randka w ciemno w życiu Georgii. Jej partner to...

Forget Me Not
Julie Soto