Molly

Mam dla Was recenzję książki, która poruszyła moje serce.
"Molly" - Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.

"Jestem Molly. I tworzę swój własny świat. Czy uwierzę, że nie jestem tak zepsuta jak mi się wydaje?"

W powieści poznajemy trzech bohaterów:
- Molly (Melania) - 21-latka. W dzieciństwie straciła swoją mamę, ojciec trafił do aresztu, a ona sama do sierocińca. Jej jedyny przyjaciel Robson jest jej opoką... to z nim przeżyła swój pierwszy raz, stał się jej bratem, przyjacielem i najbliższą rodziną.

- Robson - był starszy od Molly. W sierocińcu się nią zaopiekował. Jest typem imprezowicza, lubi kobiety i zabawy z nimi.

Co łączy Robsona z Molly?
Kochają się - to jest pewne... poza tym po imprezach uwielbiają włamywać się do samochodów, szybko pędzić nimi przez miasto, a gdy im się znudzi - odstawiają samochody na miejsce.
Lubią też kraść - książki z księgarni, a później charytatywnie oddają je do bibliotek.
Dziwna z nich była para, czasami nawet wybuchowa, ale mieli tylko siebie...

Wiktor - starszy kolega Molly z dzieciństwa. Odnalazł ją po latach... pojawiło się uczucie... Dlaczego właśnie teraz? Czy Wiktorowi uda się roztopić lód w sercu Molly?
Co łączyło ich ojców?
Do czego doprowadzą "niebezpieczne zabawy" Molly i Robsona?

Jeżeli jeszcze tej książki nie czytaliście - to bardzo wam ją polecam!
Koniec bardzo mną wstrząsnął - tutaj ukłony dla autorki - nie spodziewałam się takich zwrotów akcji :)

Autorka w książce zadaje nam pytanie: "Którego z bohaterów najbardziej polubiliśmy?" - Ciężko na nie odpowiedzieć, ponieważ każdy z nich jest potrzebny. Myślę, że gdyby któregoś zabrakło to ta książka nie byłaby taka wyjątkowa❤

"I nie możesz mnie zostawić. Bo nie da się żyć bez połowy samego siebie."

Gratuluje pięknej powieści.
A wydawnictwu Burda bardzo dziękuję za egzemplarz recenzyjny.

Informacje dodatkowe o Molly:

Kup książkę Molly

Bez pożegnania
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Bez pożegnania

Agnieszka Lingas-Łoniewska nie bez powodu nazywana jest dilerką emocji. Tym razem autorka przedstawia trudną rzeczywistość żołnierzy z PTSD i ich rodzin...

Gangsta Paradise. Reno
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Gangsta Paradise. Reno

Byłem złym człowiekiem. Byłem mścicielem. Byłem mordercą. Byłem gangsterem. A to był mój pieprzony raj! Galina Jegorowna Aristowa umarła w wieku osiemnastu...