Mroczna obietnica

Tom 2 cyklu Ukryte w ciemności

Kornelia i Alan w końcu mogą złapać oddech. Ostatnie wydarzenia dość mocno ich zaskoczyły.
  Lecz i tym razem spokój nie trwa długo. Wręcz przeciwnie - wraca ze zdwojoną siłą.
   Wróg powraca a wraz z nim dwie możliwości: ponowna ucieczka albo powrót na stare śmieci. Sprawy nie ułatwia faktem, że do gry tym razem dołączył ktoś jeszcze.
   Co się wydarzy? Jakie niespodzianki tym razem przyszykował dla nich los?

Seria "Ukryte w ciemności" rozpoczęła się z przytupem. Konkretna, mocna i wyrazista. A jak okazała się być kontynuacja losów Kornelii i Alana?
    Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwają się rozmaite przeciwności losu, z którymi bohaterowie muszą sobie poradzić. To także niemały test dla nich uczucia. Sprawdziany, mniejsze i większe, które dadzą tylko konkretny rezultat. Nie będzie półśrodków - będzie albo tak, albo tak.
   Autorka dorzuciła tutaj baaardzo dużą ilość mafijnych zagrywek. Intryg i spisków, które burzyły spokój dostarczając adrenaliny. Sensacja z najwyższej półki. Tak samo jak dynamika wydarzeń, która absolutnie nie dopuszczała nudy do głosu. Akcja wciągała w wir niczym siejące spustoszenie tornado, po którym nie wiadomo było, czego się spodziewać. Tym samym nie zabrakło elementów zaskoczenia i zwrotów akcji.
    Jak zakochani, to i romans. Sceny uniesień bardzo gorące, erotyczne i zmysłowe. Pełne pasji i pożądania. W stylu bardzo niegrzecznych czytelniczek.
   A sami bohaterowie? No cóż, Alan zdecydowanie testował moją cierpliwość. Swoimi zmiennymi decyzjami trochę mnie irytował. Kręcił i szukał odpowiedniego rozwiązania zamiast usiąść i się naradzić z partnerką, by podjąć wspólną decyzję. Kornelia przeszła z nim wiele. A ja cały czas trzymałam za nich mocno kciuki. Za to, by im się udało pokonać całe zło.
   To była zaskakująca i przewrotna lektura z mnóstwem emocji. Skutecznie oderwała mnie od rzeczywistości.
   Jeśli już za Wami pierwszy tom i podobał się wam, to koniecznie sięgajcie po drugi. Dostarczy wam również niemałych wrażeń.

Polecam

Współpraca: Dom Wydawniczy D.B. Foryś

#recenzja

Informacje dodatkowe o Mroczna obietnica:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-10-20
ISBN: 9788396205490
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: romans mafia miłość erotyk

Zobacz opinie o książce Mroczna obietnica

Kup książkę Mroczna obietnica

Miłosny blef
D. B. Foryś 0
Okładka ksiązki - Miłosny blef

Pierwszy tom miłosnej dylogii autorki cyklu „Tessa Brown”! Miłość może być złudzeniem, ale czy złudzenie może być miłością? Hela ma problemy...

Mroczna pokusa
D. B. Foryś0
Okładka ksiązki - Mroczna pokusa

Co się wydarzy, gdy dziewczyna z sekretami spotka mężczyznę pełnego tajemnic? Po odkryciu bezwzględnej natury szefa Kornelia zostaje zmuszona do ucieczki...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;