Mroczne sekrety

Kolejna książka autora mnie zachwyciła, zaskoczyła swoją mrocznością i pobudziła do intensywnych przemyśleń. Moss udowodnił po raz kolejny, że jest doskonałym pisarzem, jego powieść bardzo zaskakuje i porusza jakże ważne społeczne tematy. Genialnie stworzył i połączył ze sobą trzy historie, które fantastycznie się dopełniają i nadają sens całej książce.
Przez tę lekturę się płynie, bardzo odpowiada mi styl autora, jego lekkie pióro i sens, który nadaje poszczególnym słowom. Spod jego ręki wychodzą dzieła godne uwagi i zapamiętania. Bohaterowie są świetnie wykreowani, bardzo wyraziści i o odmiennych charakterach. Różni ich praktycznie wszystko, na pierwszy rzut oka nic ich nie łączy, lecz pochłaniając stronicę za stronicą poznajemy ich zawiłe losy i powoli wszystkie trybiki zaczynają wchodzić na właściwe miejsca, by pod koniec totalnie nas zaskoczyć. Zwrot akcji jest tak nieoczekiwany, że przeżywamy szok. Sześcioro osób przeżywa swoje rodzinne problemy.
Dorota z Bogdanem tworzą niby normalne małżeństwo, które w rzeczywistości jest piekłem. Agresja i brutalność męża jest dla kobiety już nie do wytrzymania.
Jakub i Alicja by ratować kryzys w ich związku wybrali się na wczasy. Czy ta zagraniczna wycieczka pozwoli scalić ich małżeństwo?
Nadia została porzucona przez matkę, gdy była dzieckiem. Jej biologiczna matka nie jest jednak taką osobą, jaką by chciała dziewczyna. Jej pojawienie się w życiu kobiety może być bardzo niebezpieczne dla jej bliskich? Czy Nadia nie pożałuje swojej decyzji?
Gra jaka rozgrywa się między postaciami to prawdziwy majstersztyk, nie wszystkim uda się wyjść z tego cało. Emocji tu nie zabraknie, moje serce kilka razy zatrzymywało się na sekundę by za chwilę bić jak oszalałe, To bardzo mroczny thriller, jednak jest tak ciekawy i tajemniczy, że nie sposób się od niego oderwać. Otwierając lekturę wpadamy w pajęczą sieć i nie możemy się z niej uwolnić. Zachęcam was bardzo do sięgnięcia i zaczytania się w tej historii. Jestem przekonana, że na pewno nie będziecie żałować, ani nie będziecie uważać tego czasu za zmarnowany. Polecam z całego serca a autorowi dziękuję za taką pasjonującą książkę. Wielkie brawa!!!

Informacje dodatkowe o Mroczne sekrety:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-08-11
ISBN: 9788381956017
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Mroczne sekrety

Kup książkę Mroczne sekrety

Zaginieni
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Zaginieni

JEDNI DOBROWOLNIE UKRYWAJĄ SIĘ PRZED ŚWIATEM. INNI NIE MAJĄ WYBORU... Rok 2007. Zakochani Gabriela i Rafał spędzają romantyczny weekend nad jeziorem...

Mordercze instynkty
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Mordercze instynkty

Kamila zawsze marzyła o kochającym mężu i gromadce dzieci. Gdy poznaje Wojtka, zaczyna wierzyć, że spotkała idealnego kandydata na partnera. Po ślubie...