Mroczne Wybrzeża

Tom 1 cyklu Mroczne Wybrzeża

"Mroczne wybrzeża" to kolejna książka autorstwa Danielle L. Jensen, znanej z wciągającej, pomysłowej i cudownie wykonanej trylogii klątwy.

Już od pierwszych stron, można zauważyć, że styl pisma autorki (na szczęście) nie zmienił się. Opisy i spójny tekst jaki autorka zaprezentowała nam w trylogii klątwy, zachwyca tak samo, jak nie bardziej.
Oprócz tekstu, zachwyca także świat wykreowany przez autorkę. Pomysł i realizacja krainy jest niesamowita i z pewnością może zainspirować innych autorów.

Kolejnym plusem powieści są bohaterowie. Sportretowani w sposób należyty- nie są idealni, ukazane są ich gorsze strony, dzięki czemu odczuwamy ich jako bardziej ludzkich i podobnych do nas.
Lekkie pióro autorki, jakim nakreśliła tę powieść, także gra swoją rolę i zachęca do dalszego czytania.

Klimat książki jest bardzo wyczuwalny. Morze, piraci i walka to słowa, które najlepiej opisują tę lekturę.
Akcja w książce jest szybka i nieprzewidywalna, nie przeciąga się na wiele stron.

Jedynym minusem książki jaki odczuwałam, jest ciągłe porównywanie jej do wcześniejszych dzieł autorki, przez co powieść straciła w mych oczach.
Z tego także powodu nastwaiłam się na tę książkę bardziej niż mogła mi ona zaoferować.

Pomimo jednego minusa, "Mroczne wybrzeża" zachwycają i wprowadzają do dalszych tomów tej serii. Polecam lekturę tej książki każdemu, kogo interesują te tematy, bo naprawdę warto.

Informacje dodatkowe o Mroczne Wybrzeża:

Kup książkę Mroczne Wybrzeża

Niedoskonali
Danielle L. Jensen0
Okładka ksiązki - Niedoskonali

Czasami trzeba wrócić do początku.Pod Samotną Górą powstaje spisek, którego celem jest obalenie tyrana władającego Trollus. Marc jest...

Królestwo mostu
Danielle L. Jensen0
Okładka ksiązki - Królestwo mostu

A gdybyście zakochali się w tej jednej osobie, którą przysięgaliście zniszczyć? W dniu ślubu Lara ma dla męża tylko jedną myśl: rzucę twoje królestwo...