Myśl do przytulania. Baśniowa opowieść dla kobiet, które potrafią marzyć

" Nie jest to historia, która bardzo różni się od innych obyczajowych powieści. Jednak jest ona okraszona szczyptą magii i baśniową naiwnością, które sprawiają, że całość pochłania czytelnika bez reszty. Nie bez znaczenia dla odbioru książki jest postać Łukasza - zwierzchnika Hani. Niepozorna znajomość ewaluuje na kartach powieści i dodaje mnóstwo uroku. Zresztą każda z postaci jest wyjątkowa i zajmuje ważne miejsce w budowaniu klimatu w lekturze."

Na całą recenzję zapraszam tutaj:

Informacje dodatkowe o Myśl do przytulania. Baśniowa opowieść dla kobiet, które potrafią marzyć:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2017-06-16
Dodał/a opinię: Dorota Józefiak

Zobacz opinie o książce Myśl do przytulania. Baśniowa opowieść dla kobiet, które potrafią marzyć

Kup książkę Myśl do przytulania. Baśniowa opowieść dla kobiet, które potrafią marzyć

Dziewczyna z głową w chmurach
Anna Szczęsna0
Okładka ksiązki -  Dziewczyna z głową w chmurach

Czasem warto pozwolić sobie na to, aby złapać dystans i dostrzec to, co najważniejsze. Trzeci tom toruńskiej sagi ,,Między stronami życia". Beata Jaworska...

Testerka szczęścia
Anna Szczęsna0
Okładka ksiązki - Testerka szczęścia

Ciepła i pełna optymizmu opowieść o poszukiwaniu przepisu na szczęście Agnieszka Piotrowska ma pracę, którą kocha: prowadzi blog, na którym...