Na krawędzi prawdy

Tom 2 cyklu Związani lojalnością

Mieliście okazję spotkać w czytanych przez was książkach drugoplanowych bohaterów, którzy byli na tyle wyraziści, że chciałoby się o nich przeczytać całą książkę?
Miałam tak z Letti, przyjaciółką Chiary, bohaterki "Na tropie sensacji". Dlatego cieszę się ogromnie, że Victoria Black dała szansę pokazać się tej osobowości.
Drugi tom cyklu #związanilojalnością "Na krawędzi prawdy" prawie w całości jest poświęcony tej oto bohaterce. W pierwszym tomie pokazała się jako silna osobowość z tajemniczą przeszłością. Ale to, na ile była ta przeszłość bolesna i rozrywająca serducho dowiadujemy się dopiero w drugiej części.
Autorka umiejętnie manewruje pomiędzy wydarzeniami sprzed odsiadki męża Letti, jej dzieciństwem i teraźniejszością. Zgrabnie zamknęła kilkunastoletnią skomplikowaną historię życia bohaterów w niezbyt opasłym tomie. Kim tak naprawdę jest dziewczyna, ofiarą czy zdrajcą? A może kimś zupełnie innym?
Jeżeli w pierwszej części czytelnik czuł adrenalinę, akcja była wartka i trzymała w napięciu, to w druga jest zdecydowanie spokojniejsza, mamy tu więcej retrospekcji, tajemnic i zagadek, które są równie interesujące. Oczywiście nie obeszło się bez spektakularnego zakończenia.
Jest to opowieść o szczerej miłości, błędach i trudnych wyborach, o tym, że bez względu na okoliczności najważniejsi są ludzie, nasi bliscy i warto o tym pamiętać.
Polecam 😊 Jest to historia warta poznania.

Informacje dodatkowe o Na krawędzi prawdy :

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-03-23
ISBN: 9788382197549
Dodał/a opinię: Anastasiya Adryan

Zobacz opinie o książce Na krawędzi prawdy

Kup książkę Na krawędzi prawdy

Pragnienia serc
Victoria Black 0
Okładka ksiązki - Pragnienia serc

Evelyn Hudson może uważać się za szczęściarę. Pracuje w największej bibliotece w Seattle, bo kocha książki, a na dodatek jej pierwsza powieść właśnie okazała...

(Nie) rozsądne szepty
Victoria Black0
Okładka ksiązki - (Nie) rozsądne szepty

Rosemary Brandon to dwudziestoczteroletnia kobieta, która prowadzi całkiem zwyczajne życie, kończy studia położnicze, jest w długoletnim związku...