Narzeczona na chwilę

Mackenzie Wilson opiekuje się osieroconą 10-cio letnią siostrzenicą Jade. Odkąd zostały same na świecie Mackenzie musiała rzucić studia i zacząć zarabiać na utrzymanie. Pracuje jako sprzątaczka w biurowcu. Pewnego dnia musiała zastąpić inną pracownicę sprzątając najwyższe piętra . Tak oto przypadek sprawił że spotkała samego prezesa Warrick Industries - Quintena Warricka . Zrobiła na nim dobre wrażenie , zatrudnił ją na stanowisko swojej asystentki. Wyobrażacie sobie szok jakiego doznała otrzymując propozycję? Myślała że to żart , nie codzień zdarza się taki awans. Ale jest to dla niej przepustka do lepszego życia .
Quinten także jest samotny , stracił rodziców mając trzynaście lat, wychowali go dziadkowie . Dziadek Hank założyciel firmy , przypomina wnukowi , że przekaże mu swoje udziały w firmie jeśli przed 30 urodzinami ten się ożeni. Niestety zostały tylko dwa tygodnie a Quinten nie ma nawet dziewczyny. Wraz z przyjacielem Tierrym wpadają na pomysł by przedstawić dziadkom udawaną narzeczoną, kiedy nagle do biura wchodzi Mackenzie, wierzą że ona będzie się nadawała do tej roli .
Plan zakładał by oszukać tylko dziadków , jednak okazuje się że to nie możliwe . Czy uda im się oszukać wszystkich ?

Bardzo udany debiut Moniki Serafin , autorka ma lekkie pióro, czyta się przyjemnie .
Ciekawi bohaterowie , wciągająca fabuła, nie przesłodzona , ale urocza . Opowiedziana z perspektywy dwojga głównych bohaterów , dzięki czemu czytelnik dobrze pozna uczucia każdego z nich. Akcja nie pędzi , ale też nie jest rozwleczona na siłę . Czekam na drugi tom tej niesamowitej historii , jestem bardzo ciekawa co jeszcze spotka Mackenzie i Quintena , czy ich znajomość przerodzi się w coś więcej niż układ szef - pracownica ...

Informacje dodatkowe o Narzeczona na chwilę:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-04-01
Dodał/a opinię: Judyta Szostak

Zobacz opinie o książce Narzeczona na chwilę

Kup książkę Narzeczona na chwilę