Naucz mnie na nowo kochać

,,Naucz mnie na nowo kochać'' Ilona Łuczyńska

Dla większości z nas, dzień ślubu to jednym z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu. Niestety dla Molly ten dzień będzie już na zawsze kojarzył się z koszmarem, bo stało się coś, co nie powinno się zdarzyć.

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie, jak czuje się Panna Młoda, gdy jej ukochany maż ginie w wypadku samochodowym? Gdy minęły tylko dwie godziny od momentu, gdy przysięgał Ci miłość, wierność i o ironio, że nie opuści Cię aż do śmierci.

Molly widziała, jak umiera jej ukochany i nie mogła nic z tym zrobić, w tym momencie oddałaby wszystko, żeby tylko żył. Choć jej ciało, też odniosło poważne rany, to jednak najwięcej ucierpiała dusza. Zamknęła się przed światem, w tym dniu straciła nie tylko męża, ale opuścili ją też przyjaciele. Chcąc chronić siebie, przed pokochaniem innego mężczyzny, odtrącała każdego, bo bała się, że los znów z niej zadrwi i go odbierze, jak zabrał męża. Jednak nie przewidziała, że na jej drodze stanie Ethan, który był odporny na wszelkie próby zniechęcenia.

Ciężko jest coś napisać, bo z jednej strony ta historia była smutna, pełna niepewności a z drugiej wzruszająca, niosąca nadzieje. Cała opowieść, podana jest w piękny i przejmujący sposób. Jest to jedna z tych historii, która wyrywa serce, łamią je, a następnie zastrzykiem adrenaliny, pobudza do działania.
 Ilona Łuczyńska ma niezwykłą umiejętność w pokazywaniu ludzkich emocji, emocji, które targają bohaterami, a które też niezauważalnie wciągają czytelnika w wir wydarzeń.

„Naucz mnie na nowo kochać” historie takie jak ta, są potrzebne, żebyśmy nieustannie przypominali sobie, że nie jest przecież powiedziane, że pech będzie z nami już na zawsze. Gdy jedne drzwi nagle się zamkną, zwykle otwierają się drugie, a za nimi może być już tylko lepiej. Z każdej traumy i porażki powinniśmy wyciągnąć wnioski, ale przede wszystkim musimy zrozumieć, że życie to cała gama kolorów, a nie tylko czerń i biel. ….  Je to książka, którą trzeba przeczytać.

Informacje dodatkowe o Naucz mnie na nowo kochać:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2023-06-21
Dodał/a opinię: elarusiecka

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Naucz mnie na nowo kochać

Kup książkę Naucz mnie na nowo kochać

Pokonać demony przeszłości. Bolesna tajemnica
Ilona Łuczyńska0
Okładka ksiązki - Pokonać demony przeszłości. Bolesna tajemnica

Alison boleśnie przekonała się, jak życie, cele i priorytety mogą się drastycznie zmienić przez tragiczne wydarzenia, na które nie mamy wpływu. Napadnięta...

Siła nadziei
Ilona Łuczyńska0
Okładka ksiązki - Siła nadziei

Lea od początku nie miała łatwego życia. W dzieciństwie doświadczała przemocy fizycznej i psychicznej, a jej ojciec odszedł, ponieważ nie mógł wytrzymać...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;