Nie idź tam

Główni bohaterowie powieści to Marta i Piotr, którzy od dwóch lat są udanym i szczęśliwym małżeństwem. On jest szanowanym lekarzem, a ona pedagogiem szkolnym. Łączy ich wielka miłość, ale także mroczny sekret z przeszłości.  Otóż podczas zorganizowanego po maturze ogniska w lesie została zamordowana przyjaciółka Marty, Karolina. Mordercy nie odnaleziono do dziś.
Dwanaście lat po tragicznym wydarzeniu śledztwo zostaje wznowione i pojawiają się nowe dowody oraz poszlaki. Tymczasem Marta zaczyna dostawać anonimy ostrzegające ją przed jej mężem i sugerujące,  że Piotr jest mordercą. Marta ufa mu bezgranicznie i chroni jego wizerunek.
Jednak, gdy Piotr zostaje zatrzymany przez policję i oskarżony o pobicie jej przyjaciółki Uli, Marta zaczyna mieć wątpliwości i nie wie komu może wierzyć. Kobieta musi ponownie zmierzyć się z tragicznym i brutalnym morderstwem jej przyjaciółki sprzed dwunastu lat.
Czy Piotr jest mordercą?
Czy idealne małżeństwo Marty i Piotra przetrwa?
Przekonacie się czytając tę książkę.
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki.  Uwielbiam historie z mrocznymi tajemnicami z przeszłości. Autorka wymyśliła świetną fabułę I ciekawie wykreowała bohaterów.  Akcja wciąga id samego początku. Przeczytałam w szybkim tempie, bo autorka ma świetny i lekki styl, potrafi trzymać czytelnika w niepewności,  zapewnić mnóstwo emocji i wrażeń. Fajnie, że możemy poznać tę historię teraz i z przeszłości. Podczas czytania cały czas zadawałam sobie pytanie czy Piotr jest niewinny czy winny. Autorka świetnie pokazała emocje Marty, która kompletnie straciła zaufanie do męża  i poczucie bezpieczeństwa.  Czułam emocje towarzyszące Marcie i z wielkim zainteresowaniem śledziłam jej losy.
Autorka potrafi grać na emocjach czytelnika. Ta historia to prawdziwy rollercoaster emocjonalny.
Świetnie bawiłam się odkrywając,  kto jest winny.
Zakończenie zaskoczyło mnie i wbiło w fotel.
Jeśli lubicie mroczne klimaty,  tajemnice z przeszłości i rozwiązywać zagadki to ten thriller będzie dla Was idealną lekturą.
Jestem zachwycona i z przyjemnością sięgnę po kolejne książki tej autorki.
Polecam!

Informacje dodatkowe o Nie idź tam:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-06-29
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Nie idź tam

Kup książkę Nie idź tam

Ciekawe, jak szybko można przestać bezgranicznie ufać ukochanej osobie. Wystarczy jedno niedomówienie, nieporozumienie lub kłamstwo, a ja patrzę na męża już inaczej...

Czy aby na pewno miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności? Czy też skrywane tajemnice i sekrety mogą osłabić ją tak bardzo, że zniknie w ciągu kilku dni? A może tak właśnie dzieje się w przypadku zakochania, a nie prawdziwego, szczerego uczucia?

Hotel na uboczu
Dorota Glica0
Okładka ksiązki - Hotel na uboczu

NOWY THRILLER PSYCHOLOGICZNY AUTORKI BESTSELLEROWYCH ,,ZNAJDĘ CIĘ, CÓRECZKO" ORAZ ,,NIE IDŹ TAM". Rankiem, w jeziorze, przy luksusowym hotelu na Mazurach...

Znajdę cię, córeczko
Dorota Glica0
Okładka ksiązki - Znajdę cię, córeczko

PIĘĆ MINUT, TAK NIEWIELE, A WYSTARCZYŁO, ŻEBYM STRACIŁA WSZYSTKO: IDEALNIE POUKŁADANE ŻYCIE, SZCZĘŚLIWE MAŁŻEŃSTWO, CÓRKĘ. Na bałtyckiej plaży, w środku...