Nie moja matka

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie moment w którym, dowiadujesz się, że całe Twoje życie było kłamstwem, a matka, która darzyła Cię opieką i miłością okazuje się mordercą i porywaczem dzieci.

Wystarczyła chwila, by wspaniałe życie Marion rozsypało się na drobne kawałki, a matka, która była wsparciem, stała się osobą, której nie zna.

Pierwsze urodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu matki. Jednak dzień urodzin Avy, był dla Marion również jednym z najgorszych dni. Podczas imprezy do domu wkracza policja. Eileen, matka Marion zostaje aresztowana pod zarzutem morderstwa i porwania dziecka przed 30stu laty.

Mega Miranda stworzyła fantastyczny thriller psychologiczny, który niemal od samego początku trzymał mnie w napięciu. Choć fabuła powieści nie pędzi niczym rollercoaster, to jednak przedstawienie wszystkiego w dwóch płaszczyznach czasowych pozwala nam dokładnie określić sytuacje Marion i Eileen. Pomysł na całą fabułę nie jest specjalnie oryginalny, ale to nie jest w żadnym wypadku minusem tej powieści. Autorka bowiem postawiła na emocje, których w tym przypadku na pewno nie zabraknie. Czytałam z ogromnym zaciekawieniem, dodatkowo stopniowo budowane napięcie sprawiało, że nie mogłam oderwać się od lektury. Jednym słowem, pochłonęła mnie ta książka.

"Nie moja matka" to thriller psychologiczny, w którym aż kipi od kłamstw i tajemnic rodzinnych, z pewnością jeden z lepszych jakie ostatnio czytałam. Ta książka to gratka dla miłośników gatunku. Gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni.

Informacje dodatkowe o Nie moja matka:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-10-27
ISBN: 9788381957151
Tytuł oryginału: Not My Mother
Tłumaczenie: Malwina Maria Stopyra
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Nie moja matka

Kup książkę Nie moja matka

Kochająca żona
Miranda Smith0
Okładka ksiązki - Kochająca żona

ZROBIŁABYM WSZYSTKO, BY CHRONIĆ SWOJE DZIECI. TO MOJA WINA, ŻE SĄ W NIEBEZPIECZEŃSTWIE... Nasz dom wakacyjny jest piękny. Z pastelowoniebieskimi ścianami...

Rozmnażanie roślin przewodnik krok po kroku
Miranda Smith0
Okładka ksiązki - Rozmnażanie roślin przewodnik krok po kroku

Książka jest wyczerpującym źródłem informacji o metodach rozmnażania roślin sadzonych w ogrodach, oczkach wodnych, warzywnikach, a także rosnących dziko...