Nie ten mąż

Przychodzę do Was z najnowszym thrillerem Kathryn Croft.
Twórczość autorki nie jest mi obca, bo większość książek za mną. Były lepsze i te słabsze, ale lubię jej styl pisania, budowania napięcia i zaskakującego zakończenia.
Abby i Rob to młode małżeństwo dla, których nowy dom, tajemniczy Londyn i nowe perspektywy są na pierwszym miejscu.
Dla Abby poznanie Sienny to jak gwiazdka z nieba. Jej pierwsza londyńska przyjaciółka i jej mąż Greg.
Małżeństwo świetnie się dogadują i spędzają wspólnie czas.
Pewnego razu Sienna proponuję, aby na jedną noc zamieliły się mężami.
Czy był to dobry pomysł? Czy to o czym dowiedziała się Abby doprowadzi do nieszczęścia?
Jakby tego wszystkiego było mało Greg znika. Czy to z powodu tajemnicy czy może to pułapka?
Pomysł na fabułę bardzo ciekawy. Autorka wzbudziła we mnie ogromną ciekawość. Powolutku tkała historię, dodawała kolejne elementy, wodziła za nos.
Bohaterowie mi się podobali, chociaż momentami zastanawiałam się czy serio można tak się zachowywać. Żeby nie było cukierkowo mamy też bardzo irytującą osóbkę(ą,ę) .
Lekturę zaliczam do udanej. Czułam się zakręcona, zaintrygowana i oszukana.
Jeśli lubicie książki autorki tą też Wam polecam.

Informacje dodatkowe o Nie ten mąż:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-10-27
Tytuł oryginału: The Other Husband
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Nie ten mąż

Kup książkę Nie ten mąż

Jej życie przypomina listę zadań do wykonania, a ona odhacza jedną pozycję po drugiej tylko po to, by odkryć, że na koniec pozostaje samotność.

Ale to naturalne, że gdy ktoś umiera, skupiamy się wyłącznie na jego dobrych cechach. Ludzie rozpaczliwie się tego trzymają, niezależnie od prawdy.

Tylko jedno kłamstwo
Kathryn Croft0
Okładka ksiązki - Tylko jedno kłamstwo

Kolejna - po bestsellerowej ,,Córeczce" - książka brytyjskiej gwiazdy kryminałów. Wczoraj miałaś doskonałe życie. Dzisiaj przekonasz się...

Córeczka
Kathryn Croft0
Okładka ksiązki - Córeczka

Osiemnaście lat temu porwano ci córkę. A dziś do ciebie wróciła. Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę, sześciomiesięczną córkę Simone...