Nie ten mężczyzna

„Tacy jak my, są skuteczni i najlepsi, dopóki są samotni. Obarczeni balastem uczuć, stajemy się bezbronni, bo pojawia się strach nie o własne życie, ale o życie tych których kochamy.”

Zuzia przeszła w życiu chyba największą tragedię jaką może spotkać kobietę. Teraz, od paru lat próbuje zapomnieć, żyć w zgodzie ze sobą, w małym domku nad brzegiem jeziora.
Jacob w dzieciństwie przeżył wiele, ale dzięki tresurze swojego oprawcy, posiada ponadprzeciętne, mimo, że przerażające, umiejętości, które wykorzystuje w swojej, bardzo dobrze płatnej „pracy”.
Tych tak różnych dwoje ludzi, nigdy nie powinno się spotkać, ale rudowłosa Zuzia, kierowana swoją ciepłą naturą, ratuje od widma zamarznięcia, jasnowłosego Jacoba.
Pan Sopelek (jak Zuzia prześmiewczo nazwała, przemarzniętego Jacoba), zniesmaczony całym tym spotkaniem, które pokrzyżowało jego plany i tak bardzo wkurzony jej paplaniem, jest w stosunku do swojej wybawicielki- opryskliwy i nieuprzejmy.
Wszystko zmienia się, gdy mężczyzna staje w obronie kobiety i mimo, że po kilku dniach rekonwalescencji opuszcza przybytek ponętnego „Rudzielca”, od tej chwili ich życie zmienia się nieodwracalnie.
Czy tragiczna tajemnica i prawda z przed lat, która, jak się okazuje, dotyczy ich oboje, może ich do siebie przyciągnąć czy wręcz przeciwnie.
Autorka znowu zabiera nas w brutalny świat mafii, chorych układów i zależności, bezwzględności, ale też uczuć i żądzy i namiętności.
Nie wszystko jest tu kolorowe, raczej mroczne, a chwilami bardzo brutalne i przerażające.
Pewna jest tylko jedna rzecz, prawdziwa miłość zniesie wszystko, dosłownie wszystko i dla niej można przenosić góry, a nawet mordować.
Tu nie ma miejsca na żadne ustępstwa.
„Nie ten mężczyzna” to kolejna mocna książka z serii Seksowni Dranie, oprócz mroku, brutalności, gorącego sexu i niesamowitej dawki emocji, mamy też niemało humoru, a jakże „urocza” 😉końcówka rozbroiła mnie całkowicie.
Jak zawsze, jeśli chodzi o książki motylkowych dziewczyn, jak chcecie posmakować mocnych wrażeń to musicie koniecznie przeczytać „Nie ten mężczyzna”.
A i dla fanek poprzednich Seksownych Drani, tylko dodam, że tu też będziecie miały okazje co poniektórych spotkać😉

Informacje dodatkowe o Nie ten mężczyzna :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-03-22
ISBN: 978-83-66352-08-7
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Nietenmezczyzna

Zobacz opinie o książce Nie ten mężczyzna

Kup książkę Nie ten mężczyzna

Nie znał innego życia. Postępował według reguł, które uważał za dopuszczalne, bo tak go nauczono, wręcz wytresowano.

Nataniel
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Nataniel

Co byś zrobiła, gdybyś to od ciebie zależało życie najgorszego wroga?Po traumatycznych wydarzeniach, które miały miejsce pewnego zimowego wieczoru, Anastazja...

Tajemnica
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Tajemnica

Tajemnicza leśniczówka i jej równie tajemniczy właściciel budzą ciekawość oraz strach okolicznych mieszkańców. I nic dziwnego, bo...