Niebezpieczne związki

❤🔥RECENZJA PRZEDPREMIEROWA❤🔥

Lubicie Antologie?
Ja wprost uwielbiam
Krótkie, a zarazem zaskakujące historie, z których na pewno powstałyby super książki.
W „Niebezpiecznych związkach” mamy dziesięć niesamowitych, pikantnych, niegrzecznych, mrocznych, a nawet zatrważających historii.

❤🔥W każdej z nich ŻĄDZA jest silniejsza od KONSEKWENCJI.❤🔥

❤🔥GRA Paulina Świst

„Ty po prostu lubisz pieprzyć się tak, jakbyś robiła to na bombie atomowej, prawda?”

Patryk były żołnierz, niezawodny w swoim fachu detektyw do zadań specjalnych i rudowłosa Nina robiąca za przynętę, na co dzień wyszczekana pani adwokat. Oprócz nurtującej ich sprawy zabójstw rudowłosych singielek, gdzie na miejscu zbrodni zawsze pozostaje tylko bat, łączy ich ostry i namiętny seks, nakręcany adrenaliną towarzysząca temu śledztwu.
A potem jest jak to zwykle u Świstaka „Ostry Seks, ostry język i ostra jazda”

❤🔥PUŁAPKA Kinga Litkowiec

„Wyglądasz kurewsko seksownie laleczko.”

Mia Murphy agentka FBI sypiająca z gangsterem by rozpracować jego grupę.
Niestety zaczyna czuć coś więcej do mężczyzny, z którym łącza ją tylko pozory.
Co zrobi Jackson Wood, gdy prawda wyjdzie na jaw? Chyba się tego tak do końca nie dowiemy, ale mam nadzieję, że ta historia będzie miała swoją kontynuację! Bo królowa mafijnych romansów potrafi zaskoczyć.

❤🔥FATALNE ZAUROCZENIE Edyta Folwarska

„Wiedziała, że taki facet jak on przeżuje i wypluje jej godność, ale zerżnie przy tym tak, że do końca życia będzie pamietała.”

Julka, zapijając smutki po utracie pracy, poznaje męskiego i enigmatycznego Piotrka vel Benka i wbrew swoim zasadom, spędza z nim bardzo niegrzeczną noc w hotelu. Trochę przerażona facetem i sytuacją, ucieka jak Kopciuszek, a potem zszokowana odkrywa parę tysięcy złotych i uroczy liścik w swojej torebce. Późniejsze zdarzenia co raz bardziej pchają ją w sidła tego mężczyzny, ale ta znajomość może być dla niej cholernie niebezpieczna… Kim tak na prawdę jest Benek i do czego doprowadzi ich ta dziwna znajomość.Edyta niezaprzeczalnie szokuje swoimi historiami, a jej bohaterowie potrafią zaskoczyć.

❤🔥NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI PRZYCZYNOWO-SKUTKOWE
Magdalena Winnicka

„Poczułam na brzuchu wzwód i było to dla mnie największą nagrodą za całe to czekanie.”

Laila, córeczka tatusia i to jakiego tatusia, zakochuje się w swoim ochroniarzu Olafie… banalne? Nic bardziej mylnego, nic w tej historii nie jest banalne i oczywiste, a wręcz, tajemnicze, niebezpieczne, przerażajace i bezwzględne. A reszty możecie dowiedzieć się …. sięgając po trylogię Kostandin.

❤🔥ZNAJOMY NIEZNAJOMY Anna Wolf

„Lisa, dochodząc, całkowicie odpłynęła. Oparła czoło o ramię bruneta, ciężko oddychając.
Dopiero po chwili zdała sobie sprawę co się wydarzyło.”

Lisa, zrelaksowana wakacjami i dużą dawką niesamowitego seksu z mega gorącym Luciano, dowiaduje się, że jej rodzice, w sekrecie przed nią, sprzedali rodzinną firmę, w którą ona włożyła tyle serca. Sytuacji nie poprawia fakt, że to Luciano, zupełnie przypadkiem nabył ten interes. Przypadkiem jednak nie jest, że parę dni upojnego seksu mu nie wystarczy i chce mieć Lisę tylko dla siebie. Całe to wydarzenia może jednak doprowadzić to nie jednej tragedii.

❤🔥KLEPTOMANKA Patrycja Strzałkowska

„Osobiście wydaje mi się, że małe bzykanko z nieznajomym, który wyglada na prawdę jak nieziemsko bogaty hot gangster, nikomu jeszcze nie zaszkodziło.”

Kasia, przyszła prawniczka, nie mogąc już wytrzymać chorej zazdrości swojego chłopaka, wyprowadza się i postanawia zacząć wszystko od początku. Pierwsze kroki kieruje do galerii handlowej i z miejsca zakochując się w przepięknej sukience, nieziemsko drugiej markowej torebce i cudnych okularach MiuMiu. Jednak gdy dzielnie odmawia sobie tych zakupów, z niewiadomych, a może wiadomych przyczyn … po powrocie do domu wszystkie te rzeczy znajduje w swojej torebce. Potem w klubie poznaje przystojnego Marka, ochota na seks z nim jest wielka, ale też propozycja spędzenia nocy w jego mieszkaniu, nieziemsko kusząca. No chyba, że tym razem Kasia może się grubo przeliczyć.

❤🔥SPALAM SIĘ Agata Suchocka

„Siedziała na sedesie, z nogami w rozkroku, a facet oparty o zamknięte drzwiczki kabiny, jęczał coraz głośniej.”

Filip i jego mokra przygoda z panią od angielskiego. Niby szara myszka, a w klubie zmienia się w wampa. Wspomnienie młodej nauczycielki na zawsze wbiło się w jego fantazje erotyczne, a jego żona, również nauczycielka, dzięki temu korzysta z przyjemności jaki sprawia jego język.

❤🔥POCAŁUNEK ŚMIERCI
I.M. Darkss

„Nigdy nie był tak zaspokojony, a zarazem wciąż konał z pragnienia, by ponownie ją zerżnąć.”

Nicolas Ward stróż prawa, wyśmienity w swoim fachu, tropiący nieuchwytnego handlarza żywym towarem i Nyja, przecudnej urody, tajemniczymi błękitnym spojrzeniu, jedna z ofiar, a może wręcz przeciwnie. Pikantna i zaskakująco krwawa historia, a nawet marząca krew w żyłach. Bo czy miłość jest równa ze śmiercią?

❤🔥PUSTYNIA BEZ KOŃCA
K.C. Hiddenstorm

„Najpierw zerżnę cię tak, jak sama zerżnęłaś się pod prysznicem.”

Ucieczka, pościg, pustynia, wspaniały seks i kawałek tablicy rejestracyjnej…Historia Lary i Ethana. I znowu brawurowy pościg i uczucie rodzące się pomiędzy przypadkowo poznanymi kochankami. W książkach Kariny zawsze miłość znajdzie drogę, choć na pewno niebezpieczną.

❤🔥TO NIE JA
Alicja Sinicka

„Powiedz, że mi ufasz.”

Korepetycje z języka angielskiego w domu bardzo podejrzanego, aczkolwiek przystojnego Artura. Asia zna opinię o nim, a mimo to zakochuje się w jego tak innym, łagodnym obliczu. Ale wątpliwości zaczynają się wtedy, gdy nagle, jego sąsiad ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. A dowód zbrodni okazuje się być na wyciągnięcie ręki.

Choć wszystkie historie świetnie się czytało to najbardzej w pamięć zapadło mi opowiadanie Edyty Folwarskiej ❤

Przepięknie dziękuję wydawnictwu za możliwość przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania tej jakże niebezpiecznej antologii, która oprócz podniecenia wywołała także i ciarki na plecach.
Gorąco polecam każdej miłośniczce i miłośnikowi bardzo niegrzecznych książek!

Dodatkowo na końcu każdego opowiadania mamy definicje i artykuły prawne dotyczące każdego przypadku ⚖

Informacje dodatkowe o Niebezpieczne związki:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Niebezpieczne związki

Kup książkę Niebezpieczne związki