Niebezpieczne związki

Antologie są ostatnio moimi ulubionymi książkami i bardzo chętnie po nie sięgam. Przy takich krótkich historiach można spędzić świetnie czas oraz wypełnić krótkie przerwy w ciągu dnia. Opowieści napisane przez autorki czytało się szybko, były zrozumiałe i ociekały namiętnością, pikanterią i dobrymi scenami seksu. Każda przeczytana historia miała w sobie coś szczególnego, była ciekawa i uprzyjemniła mi wolny czas. Troszkę żałuję, że opowiadania były takie krótkie, bo miały ogromny potencjał i mogłyby stworzyć genialne powieści. Autorki cudownie piszą, ich styl pisarski i środki stylistyczne przypadły mi do gustu. Moimi faworytkami w tej lekturze były dwie panie E. Folwarska i M.Winnicka. Losy bohaterów tych autorek totalnie mnie porwały i zachwyciły bez reszty.
Przyznam, że książka była niezwykle ciekawa. Zawiera aż dziesięć pięknych, niebanalnych opowiadań, które przeczytałam w jeden dzień. Każde z nich jest doskonale, przedstawia totalnie inne oblicze miłości. Postacie są bardzo różnorodne, charakterne, przyciągają naszą uwagę, intrygują oraz pobudzają wyobraźnię. Te historie nie są grzeczne, lecz bardzo drapieżne, mroczne, mega kuszące i zapewniają wielu emocji. Opisy są realne, bez przesady i koloryzacji. Nie ma możliwości nudzenia się podczas tej lektury.
Gorąco zachęcam was do sięgnięcia po tę pozycję. „Niebezpieczne związki” zachwycą was, pochłoną bez reszty i pozwolą na relaks i odprężenie. Fabuła jest szybka, pełna tajemniczych wątków i zwrotów akcji. Polecam czytać wieczorową porą. Przekonajcie się sami, że mam rację.

Informacje dodatkowe o Niebezpieczne związki:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Niebezpieczne związki

Kup książkę Niebezpieczne związki