Niebieskie nitki

"Niebieskie nitki" zostały napisane przez jedną z najbardziej lubianych przezemnie pisarek, dlatego moja opinia może być nieco mało obiektywna. Książkę czytałam nieco za długo ale nie dlatego że była nudna a poprostu z powodu skromnego czasu wolnego. Jest to bardzo miła lektura zarówno dla nastolatek jak i ich mam. Bohaterką jest Paulina przez autorkę nazwana "linką" której świat zmienił się pewnego dnia. Z powodu rozwodu rodziców Linka musi się przeprowadzić z matką (panią stomatolog) do pałacu w którym mieszka jej babka i prababka (hrabina). Nie jest to dla niej sytuacja łatwa gdyż nie do takiego życia była przyzwyczajona. Dodatkowym powodem frustracji dla bohaterki jest miłość do chłopaka jej koleżanki z ławki oraz problemy z zaliczeniem lekcji wf. Listy do autora przeczytanej niedawno książki dają jej drogowskaz w życiu. Okazuje się że również matka pisze emaile do owego autora (z zawodu lekarza kardiologa) a babacia zwana Musią trafia na oddział właśnie do tego pisarza(lekarza). Książka kończy się oczywiście happy endem ale zakończenie jest trochu zaskakujące :)

Informacje dodatkowe o Niebieskie nitki:

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
ISBN: 83-89133-17-2
Dodał/a opinię: takahe

Zobacz opinie o książce Niebieskie nitki

Kup książkę Niebieskie nitki