Nieczyste więzy

Wydawnictwo: Między słowami
Data wydania: 2019-09-04
Kategoria: Romans
ISBN: 9788324056316
Liczba stron: 352
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: zaczytana_emigra

Ocena: 4.75 (8 głosów)

To debiut Królowej Dramatów w gatunku thriller. To również mój debiut, jeśli mówimy o dark romance, czy jak kto woli thrillerach erotycznych. Jak wypadł?

Claire to bezradna, biedna, zahukana dziewczyna, która w życiu ma ciągle pod górę. Wychowywana przez dziadków, jest owocem gwałtu na dziewczynce, która niestety nigdy nie doświadczyła bycia matką. Od kiedy pamięta, spotyka się z różnymi lekarzami. Każdy próbuje jej pomóc, niestety nikt nie potrafi trafić do jej wnętrza.
Do czasu, gdy dziewczyna podejmuje staż w prestiżowej firmie. Ona liczy na życiową szansę, a jej dziadkowie na pomoc światowej sławy terapeuty.
Z początku niechętna na kolejną terapię odkrywa, że z mężczyzną łączy ją niebezpieczny ogień. Łatwo się spalić, mimo to wspólnie podejmują mroczną i niebezpieczną grę. Czy dziewczyna da się manipulować? Czy ta gra będzie trwać, czy może ogień pochłonie oboje kochanków...

"Nieczyste więzy" autorstwa K.N Haner, to pierwszy thriller erotyczny tej autorki. Osobiście minimalnie bardziej podobają mi się dramaty w jej wykonaniu, co nie zmienia faktu, że tak POPIEPRZONEJ historii nie czytałam.
Jeśli jesteście wrażliwe i pruderyjne to... nie bierzcie się za nią ;) Tak mocnych opisów, działających na wyobraźnię i to wcale nie "pobudzająco", ale raczej wzbudzając lęk, jeszcze nie spotkałam. Historia trzyma czytelnika w ciągłym napięciu, momentami wzbudzając lęk, strach czy nawet zniesmaczenie. Zwolenniczki mocnych wrażeń powinny być zadowolone.
To nie jest książka tylko dla kobiet, myślę, że facetom też może przypaść do gustu. Poza mocną i momentami skrajnie brutalną erotyką, możemy prowadzić swoje osobiste dochodzenie - ja tak robiłam. Przez większą część historii podejrzewałam innego faceta, a samo zakończenie kompletnie mnie zaskoczyło.

Pozostaje jedynie chwile się zastanowić nad bohaterami. O ile zachowanie dziewczyny jeszcze jestem w stanie zrozumieć, o tyle zachowanie mężczyzny jest dla mnie... dziwne. Nie wiem jak wygląda zdobycie tytułu psychiatry, nie wiem czy są prowadzone jakieś badania zezwalające na zawód, czy ewentualny kandydat jest w stanie oszukać system, ale ten terapeuta, zdecydowanie nie powinien nim zostać...

Jestem ogromnie ciekawa, jak zostanie przyjęta ta książka - jest jeszcze brutalniejsza niż historia pewnego włoskiego "mafioza" i w dodatku kompletnie nie ma w niej romantyzmu.
I ciekawi mnie też dalszy ciąg tej historii.

Mimo iż nie jestem zwolenniczką aż tak mocnych opowieści opartych na seksie, za część detektywistyczną i trzymanie czytelnika w napięciu, daję wysoką ocenę.

Tagi:

Kup książkę Nieczyste więzy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Nieczyste więzy
Inne książki autora
Przebudzenie Morfeusza
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Przebudzenie Morfeusza

Po zniknięciu Adama Cassandra względnie uporządkowała swoje życie. Znów zamieszkała w Toronto, a iskierką nadziei jest dla niej synek — Tommy...

Piekielna miłość
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Piekielna miłość

Zakończenie bestsellerowej serii Królowej dramatów!Nicole Czasami jedna chwila już na zawsze odmienia nasze życie. Kto powiedział jednak...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Aleksandra Struska-Musiał;
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Pokaż wszystkie recenzje