Niegrzeczne last minute

😈😈😈Recenzja😈😈😈

Premiera 16.06.2021 r.

"Niegrzeczne last minute" - @katarzyna_bester @ewelina_dobosz_ @utkana.marzeniami @paulinajurga_ @paulina_klepacz @anna.langner_ @alekrogozinski @soniarosawrites @emiliaszelest @magdalenawitkiewicz

Ogień, żar i pożądanie. Główne cechy książki. Będzie naprawdę gorąco. Zimny napój lub lód nic nie pomogą.
Historie są tak gorące jak ostatnie kilka dni, a może nawet bardziej upalne.

Znajdziecie w nich wszystko co powinny zawierać dobre wakacje. Odpoczynek. Zimny drinki. Plaża. Wycieczki. Gorące romanse. Niegrzeczni chłopcy. Będzie także wartościowo, niektóre opowiadania prócz hot levelu posiadają także głębię.
Każde opowiadanie jest inne. Jedne są bardziej ogniste inne mniej. Jedne mają w sobie wartsoci które mogły by wnieść coś do naszego życia, a inne są zwykłymi lekkimi ale za to bardzo przyjemnymi historiami.

Pokazują np. że wakacje to czas odpoczynku ciała, duszy i umysłu. Nie powinniśmy siedzieć nosem w telefonie tylko cieszyć się tym co nas otacza. Nie robić mnóstwa zdjęć tylko zapamiętywać wszystko oczami i sercem. Cieszyć się z drobnych rzeczy.

Pokazują także, że atrakcyjność to punkt względny. Każdy ma swój własny kanon piękna, każdemu podoba się coś innego.

Były opowiadania które zawładneły moim sercem. Które mogłyby być oddzielną książka, która z wielką radością bym przeczytała. Są też takie które były przyjemne ale nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia. Spędziłam z nimi miły czas ale nie zapadną na długo w pamięci. Ale na całe szczęście większość jest tych w których się zakochałam i przepadłam.

Będziecie się przy nich śmiać, płakać a nawet bać. Jedno opowiadanie miało straszna aurę, od której występowała gęsią skórka.

Uwielbiam antologię, bo dzięki krótkim opowiadaniom nim się obejrzałam a byłam na końcu. A jak trafiła się perełka, to tej przygody nie chciałam kończyć.

Książka idealna na letni wieczór, najlepiej na plaży, w dłoni zimny drink, a najcudowniej by było gdyby wokół znajdowali się seksowni przystojaniacy. Wtedy było by to spełnieniem najskrytszych marzeń 😈😈

Gorąco polecam, bo książka rozgrzeje nie tylko wasze ciała ale także serca ❤

8,5/10❤

Informacje dodatkowe o Niegrzeczne last minute:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-16
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Niegrzeczne last minute

Kup książkę Niegrzeczne last minute

Kiedy w grę wchodzi namiętność, nic więcej nie jest ważne.