Niegrzeczne last minute

Spontaniczne, zaskakujące, ekscytujące - jak najlepsze wakacje last minute!

Opowiadania napisane przez autorów, którzy dobrze wiedzą, jak rozpalić wyobraźnię czytelników. Antologia wakacyjna to zbiór dziesięciu historii pozwalających poczuć atmosferę gorącego lata. Zabawne, poruszające, momentami pikantne. Nie zapomnij wrzucić ich do walizki!

Marzysz o dalekich wyprawach? A może wolisz łapać promienie słońca na własnym balkonie? Jedno jest pewne - przed Tobą czytelnicza przygoda zniewalająca jak zachód słońca na egzotycznej wyspie i kusząca niczym drink z lodem w upalny wieczór. Nie wahaj się, wakacje są teraz!

Informacje dodatkowe o Niegrzeczne last minute:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-16

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Kup książkę Niegrzeczne last minute

Kiedy w grę wchodzi namiętność, nic więcej nie jest ważne.

Niegrzeczne last minute - opinie o książce

Avatar użytkownika - ksiazkowa_nutka
ksiazkowa_nutka
Przeczytane:2022-06-16, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,

Antologia od wydawnictwa Niegrzeczne książki, to zbiór gorących i bardzo niegrzecznych opowiadań. Jeśli lubicie książki w takiej formie to zdecydowanie jest to coś co mogę polecić z czystym sumienie. Bardzo przyjemne, lekkie historie stworzone przez świetne autorki i autora!

Idealna lektura na zbliżające się wakacje, ale nie tylko..... Opowiadania rozgrzeją czytelnika nawet w najmroźniejszą zimę. Wypieki na twarzy i skoki ciśnienia gwarantowane!!! Hi hi hi....

Autorki i autor zdecydowanie dali ponieść się wyobraźni, ale w tym jak najlepszym wariancie. Każda historia kompletnie inna i każda fajna. Co do niektóych opowiadań, to aż by się chciało prosić o kontynuację :)

Do tego spójrzcie na tą okładkę!!!!
Okładka jest fenomenalna i choćby dla niej warto się skusić na tę książkę. Ale obiecuję, że jak się skusicie ze względu na okładkę, to po przeczytaniu stwierdzicie, że Książkowa Nutka miała rację. To jest świetna antologia!

Avatar użytkownika - zaczytana_optymi
zaczytana_optymi
Przeczytane:2021-07-25,

Dziś przyszła kolej na antalogię "Niegrzeczne Last Minute". Znajdziemy w niej opowiadania takich autorów jak:

💕Katarzyna Bester
💕Alek Rogoziński
💕Sonia Rosa
💕Emilia Szelest
💕Magdalena Witkiewicz

Jak sami widzicie możemy zetknąć się tutaj z różnymi autorami i ich piórami:) Czy jest wśród nich ktoś kogo książki lubicie bardzo czytać?

Ja mam słabość do @alekrogozinski @magdalenawitkiewicz .  Zawsze czytam wszystko w ciemno, cokolwiek napiszą. Czy to opowiadanie czy książka (chociaż wiadomo - wolę książki😁😁😁).

Przybliże Wam ich opowiadania, bo warto je przeczytać w wolnej chwili:)

💕"Niech to zostanie między nami" Alka Rogozińskiego - jak na Pana Alka przystało nie obyło się bez humoru!😁 Emilka dostaje stypendium i myślała, że będzie mogła się wybrać na wakacje nad morze ze swoim chłopakiem Sebastianem, lecz mama robi jej niespodziankę i zabiera ją na wakacje do Rzymu i na koncert jej ulubionego zespołu... czy to koniec niespodzianek? Przeczytajcie koniecznie!

💕"Pokój 107" Magdaleny Witkiewicz. No no no - takiej gorącej Pani Magdy to ja jeszcze nie czytałam! Mężatka za namową swoich przyjaciółek wyjeżdża nad morze do pewnego pensjonatu. Jedzie tym razem sama, bo jej mąż ma rehabilitację...A jej brakuje zbliżenia. Przyjaciółki gwarantują jej, że dostanie w tym pokoju wszystkiego czego potrzebuje... zaintrygowani?

Przyznam szczerze, że tam się działo! Oj działo! Bardzo fajne opowiadanie!

Miło mi było poznać także pióra innych autorek, których nie miałam dotąd przyjemności jeszcze czytać 😘 Wszystkie opowiadania były bardzo ciekawe i wakacyjne... poczujecie w nich jakąś magię!

Polecam :)

Avatar użytkownika - Damaczytasama
Damaczytasama
Przeczytane:2021-07-18,

Wolne, beztroskie dni, pełne zabawy, nie zdarzają się zbyt często. Na co dzień mamy dużo obowiązków, praca, szkoła zajmują nam czas. Jednak, gdy zdarzy nam się wyjechać na parę dni wszystko nabiera innych barw. Możemy odpocząć, nacieszyć się słońcem, robić to na, co mamy ochotę. Czasami zdarza nam się zrobić coś szalonego. To czas na przygody i poznawanie nowych osób. A gdy wracamy do domu, w naszej głowie zostają piękne wspomnienia, a niekiedy, coś więcej.

"Niegrzeczne last minute" to antologia napisana przez dziewięć autorek i jednego autora. Każde opowiadanie dzieje się latem. Bohaterowie spędzają wakacje w różnych miejscach: nad polskim morzem, na egzotycznej wyspie. Przeżywają przygody, a nuda im nie grozi. Lato sprzyja nowym znajomościom, gorącym pocałunkom, randkom na plaży oraz flirtowaniu.

"Niegrzeczne last minute" to lekkie, zabawne opowiadania, w których znajdziemy dużo erotyzmu i namiętności. Jest pikantnie, zmysłowo, ale też zaskakująco i wzruszająco.

"Niegrzeczne last minute" to idealna książka do zabrania ze sobą na wakacje. Nastroi nas optymistycznie i zrelaksuje. Możemy przeczytać ją w jeden wieczór lub dawkować powoli.

Życzę Wam udanych tegorocznych wakacji spędzonych z książką lub bez. Wróćcie z cudownymi wspomnieniami. Dobrej zabawy 😀.

„Ja, morze i on”

Kamila na portalu randkowym poznaje Piotra. Ich wspólny wyjazd nad Bałtyk kończy się fiaskiem,gdy okazuje się, że dupek był zwykłym złodziejem. I wszystko pewnie skończyło by się bardzo źle, gdyby nie - miejscowy, gburowaty, ale za to mega gorący Olaf i jego prosty, ale jakże inny od luksusowej Kamili, styl życia.

„Niech to zostanie między nami”
Córka, matka, babcia. Wyjazd do Rzymu, upojne chwile, niesamowita przygoda. W miłości i w pożądaniu wiek nie ma żadnego znaczenia.

„Pożądanie smakuje porzeczkami”

Zamiast wyjazdu za granice ze swoim chłopakiem, jak się okazuje gejem, Laura nieoczekiwanie spędza dwa miesiące u swojej babci, a pomiędzy zbieraniem porzeczek, oddaje się seksualnemu szaleństwu z Łukaszem, dawno nie widzianym przyjacielem z dzieciństwa.

„Wyspa Tajemnic”
Kalina wyrusza śladem Krzysztofa Kolumba, przygotowując swój doktorat, poznany na lotnisku błękitnooki Gniewko, oczarowuje, kusi i pozwala przeżyć nierealną przygodę w trojkącie bermudzkim…, ale to ich słodka tajemnica.

„Lato w rytmie lambady”
Czasem przez jedną namiętną noc z dupkiem, który tylko zaliczył i nie zadzwonił, można spieprzyć sobie całe wakacje, gdy okaże się, że dupek nawet Cię nie poznaje, no chyba, że jest realne wyjaśnienie tej przyczyny…

„Nuda, nudissima”
Wspólne wakacje w Toskanii grupy przyjaciół i nowy ich uczestnik - Błażej. Marianna typowa feministka, choć nim bardzo oczarowana, to nie pozwala sobie na przekroczenie pewnych granic, mimo chemii i zauroczenia, do czasu. Pare dekad mija i dopiero wtedy spełniają swoje fantazje, bo na namiętność nigdy nie jest za późno…

„Zapomnij, baw się, kochaj"
Porzucona przez chłopaka Eliza, mimo swojej rozpaczy i smutku, siłą daje się zaciągnąć swoim przyjaciółkom nad Bałtyk, w ramach zapomnienia o zdradliwym dupku. Apartament, drinki, zabawa, plaża, przystojniacy, ucieczka i przystojny barman… czy to pomoże zaleczyć złamane serce.

„Wakacje od życia”
Malutki nadmorski hotel na uboczu, kryjący wyuzdane tajemnice gości, ale także odskocznię i ukojenie trudu dnia codziennego. Recepcjonista Darek - rzeźbiarz, artysta i Nina - uciekająca przed swoim niełatwym i nieszczęśliwym życiem. Chwile uniesienia pomieszane ze smutną rzeczywistością…

„(Nie)przypadkowa rezerwacja”
Czasem koniec okazuje się być początkiem ,a poznana przypadkowo w samolocie seksowna dziewczyna być lekiem na całe zło. Wojtek chciał tylko odetchnąć od kłopotów w swojej firmie oraz firmowej kochanki, wyjeżdżając do Grecji, ale nie przewidział miłego zauroczenia w Pauli, która okazuje się być nie taka całkiem obca…

„Pokój 107”
Każdej znudzonej mężatce należy się cała dawka rozkoszy i upojnych wakacji, a wszytko to zapewni Wam Mandragora…znudzona życiem żona i zapracowany mąż, odrobina magii i na nowo wybuchająca namiętność.

Niesamowite, wciągające i gorące wakacyjne historie. Niektóre zachęcające do romansów i tego aby dać się ponieść chwili, bez względu na konsekwencje. Każde inne, każde pisane w swoim niepowtarzalnym stylu, ale całość tworząca świetną urlopową lekturę i oderwanie od szarej rzeczywistości.

Moim sercem, bezapelacyjnie zawładną Olaf z opowiadania Anny Langer !

A najbardzej gorącym i pikantnym opowiadaniem jest porzeczkowa historia Katarzyny Bester.

Gorąco polecam tego typu Antologie, bo czytając choć krótkie, ale jakże namiętne opowiadania kliku autorów, możemy poznać pióro każdego z nich.

Rozpoczynając książkę ,, Niegrzeczne Last Minute" otrzymałam bilet, do świata pełnego namiętności, zmysłowości i czasem zachłanności. Ta podróż wydawała się nie kończyć, sprawiając, że wypieki na twarzy były częstym gościem w tej niegrzecznej podróży.

10 niezwykłych opowiadań, 10 gorących historii i 10 świetnych autorów: Katarzyna Bester, Ewelina Dobosz, Gabriela Gargaś, Paulina Jurga Paulina, Emilia Szelest, Klepacz, Anna Lancer, Alek Rogoziński, Sonia Rosa, Magdalena Witkiewicz stworzyli książkę, która jest napisana ze smaczkiem.

Każde opowiadanie jest inne, oddane w innym klimacie, ale jak sądzę, to było w zamyśle, bo jak podróż to w różne klimaty. W książce znalazły się opowiadania, które w mojej ocenie powinny zostać rozwinięte na większą skalę, bo czytając, było mi mało, byłam zachłanna i pragnęłam, by ta podróż, się nie skończyła.

Poziom każdego opowiadania jest wysoki, bo ja sama nie jestem w stanie wskazać jednego opowiadania, które wyróżnia się na tle innych, może to być spowodowane dopracowaniem każdego do perfekcji.

Czy polecam książkę na plażę? Oczywiście, tylko moje sugestie są takie, by nie zabrakło dużego kapelusza i ciemnych okularów, by skryć swe grzeszne myśli. :-)

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2021-07-04,

😈😈😈Recenzja😈😈😈

Premiera 16.06.2021 r.

"Niegrzeczne last minute" - @katarzyna_bester @ewelina_dobosz_ @utkana.marzeniami @paulinajurga_ @paulina_klepacz @anna.langner_ @alekrogozinski @soniarosawrites @emiliaszelest @magdalenawitkiewicz

Ogień, żar i pożądanie. Główne cechy książki. Będzie naprawdę gorąco. Zimny napój lub lód nic nie pomogą.
Historie są tak gorące jak ostatnie kilka dni, a może nawet bardziej upalne.

Znajdziecie w nich wszystko co powinny zawierać dobre wakacje. Odpoczynek. Zimny drinki. Plaża. Wycieczki. Gorące romanse. Niegrzeczni chłopcy. Będzie także wartościowo, niektóre opowiadania prócz hot levelu posiadają także głębię.
Każde opowiadanie jest inne. Jedne są bardziej ogniste inne mniej. Jedne mają w sobie wartsoci które mogły by wnieść coś do naszego życia, a inne są zwykłymi lekkimi ale za to bardzo przyjemnymi historiami.

Pokazują np. że wakacje to czas odpoczynku ciała, duszy i umysłu. Nie powinniśmy siedzieć nosem w telefonie tylko cieszyć się tym co nas otacza. Nie robić mnóstwa zdjęć tylko zapamiętywać wszystko oczami i sercem. Cieszyć się z drobnych rzeczy.

Pokazują także, że atrakcyjność to punkt względny. Każdy ma swój własny kanon piękna, każdemu podoba się coś innego.

Były opowiadania które zawładneły moim sercem. Które mogłyby być oddzielną książka, która z wielką radością bym przeczytała. Są też takie które były przyjemne ale nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia. Spędziłam z nimi miły czas ale nie zapadną na długo w pamięci. Ale na całe szczęście większość jest tych w których się zakochałam i przepadłam.

Będziecie się przy nich śmiać, płakać a nawet bać. Jedno opowiadanie miało straszna aurę, od której występowała gęsią skórka.

Uwielbiam antologię, bo dzięki krótkim opowiadaniom nim się obejrzałam a byłam na końcu. A jak trafiła się perełka, to tej przygody nie chciałam kończyć.

Książka idealna na letni wieczór, najlepiej na plaży, w dłoni zimny drink, a najcudowniej by było gdyby wokół znajdowali się seksowni przystojaniacy. Wtedy było by to spełnieniem najskrytszych marzeń 😈😈

Gorąco polecam, bo książka rozgrzeje nie tylko wasze ciała ale także serca ❤

8,5/10❤

Książka składa się z dziesięciu opowiadań typowo wakacyjnych. Różni bohaterowie, różne problemy, ale łączy ich jedno. Jadą na wakacje. Niektórzy chcą leczyć złamane serce, inni uciekają przed problemami. Nie znamy dobrze bohaterów, nie wiemy o nich za wiele, nie znamy dokładnie ich przeszłości. Patrzymy na ich życie tu i teraz, na ich życie podczas wakacyjnego wyjazdu. Jest dziesięć historii, dziesięciu bohaterów, tyle samo problemów, smutków i radości. Niektóre historie są ciekawe, porywające, na ich podstawie mogłyby powstać fajne książki. Tylko nieliczne mnie nie zachwyciły. Książkę czyta się łatwo i błyskawicznie. Miła lektura na wakacyjne wieczory albo na wakacyjne wyjazdy.

Avatar użytkownika - Kantorek90
Kantorek90
Przeczytane:2022-11-29, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam, Przeczytane w 2022,

"Niegrzeczne last minute" to nic innego, jak zbiór dziesięciu wakacyjnych opowiadań, ubarwionych kilkoma scenami erotycznymi, napisanych przez dziesięciu różnych autorów.

Co tu dużo mówić... Jak to zazwyczaj w takich książkach bywa, jedne opowiadania są naprawdę dobre, jedne tylko dobre, a jeszcze inne zwyczajnie przeciętne.

Jednak jeżeli spojrzymy na tę książkę, jako na całość to myśle, że przypadnie ona do gustu osobom lubiącym, krótkie historie nieproszące się o kontynuację.

Dlatego jeżeli wybieracie się na krótki urlop, będzie idealna, aby wrzucić ją do walizki i zabrać ze sobą na wakacje.

Jeżeli miałabym wybrać trzy historie te, które podobały mi się najbardziej to wybrałabym:
- Katarzyna Bester - Pożądanie smakuje porzeczkami
- Ewelina Dobosz - (Nie)przypadkowa rezerwacja
- Emilia Szelest - Zapomnij, Baw się, kochaj...

Otrzymałam od Niegrzecznego Biura Podróży bilet lotniczy na wakacje last minute. Gdzie? Na Niegrzeczną Czytelniczą Przygodę.
A tak na serio to przeczytałam właśnie książkę "Niegrzeczne last minute". Jest to zbiór dziesięciu opowiadań polskich pisarek i jednego pisarza. Głównym tematem każdego z nich są wakacje, te krajowe, jak i te w najbardziej odległe miejsca na świecie. Docieramy nawet na legendarny Trójkąt Bermudzki. Każde z opowiadań to inna historia. Większość dzieje się w czasie rzeczywistym, w jednym wybiegamy aż do roku 2051. W każdym z nich miłość, pożądanie i seks odgrywają dużą rolę, aczkolwiek nie kluczową. Fabuły są różne, jedne są bardzo ciekawe, inne po prostu ciekawe. Przyznam, że z dwoma opowiadaniami miałam problem. Bo jakoś nie przypadły mi do gustu. Ale oczywiście nie zdradzę które, żeby nie psuć zabawy innym.
Do przeczytania tej antologii zachęciły mnie nazwiska na okładce: Magdalena Witkiewicz, Ewelina Dobosz, Gabriela Gargaś (ona chyba najbardziej), Alek Rogoziński. To te nazwiska, których styl pisania znam z innych książek i tym razem również się nie zawiodłam.
Opowiadania bawią, wzruszają i rozgrzewają fantazję.
Myślę, że wybrałam sobie odpowiedni moment na przeczytanie tej książki, gdyż wrzesień, wieczory chłodne, a te historie były doskonałym powrotem do upalnego lata. Rozgrzewały zmysły, podkręcały atmosferę i sprawiały, że zimne grzejniki to nie był problem spędzający mi sen z powiek ;-)

Avatar użytkownika - obliczababyagi
obliczababyagi
Przeczytane:2021-08-13, Ocena: 4, Przeczytałem,

Nigdy nie wiem jak przedstawić swoje zdanie dotyczące zbioru opowiadań. Czy mam wskazać te najlepsze i te mniej dobre.. lecz wtedy się zastanawiam, że jak już sięgniesz po tę książkę to przecież nie ominiesz żadnego tylko przeczytasz całość...

Dlatego dziś napiszę krótko. W porównaniu do innych antologii, które udało mi się przeczytać do tej pory to ta.. jest jedną z lepszych. Są to historie lekkie, przyjemnie, czasem z mądrością życiowe okraszone. Wakacyjne klimaty są tu widoczne bardzo dobrze, a po przeczytaniu chciałabym jeszcze i jeszcze. Wyjątkowo dobrze czytało mi się również czasem dłuższe, czasem krótsze opowiadania.

Nie potrafię dziś wskazać tego najlepszego, bo każde było dobre i inne na swój sposób. Myślę, że Ty również znajdziesz tu swoją historię, która zostanie z Tobą dłużej i ulubionych bohaterów.

A ta książka jest idealna by wziąć ją na wakacje i odpoczywać, czytać i czerpać radość z czasu wolnego

Avatar użytkownika - martucha180
martucha180
Przeczytane:2021-07-20, Ocena: 4, Przeczytałam, Moje 2021,

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2021-07-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021,

Niegrzeczne last minute" to zbiór dziesięciu opowiadań polskich autorów, których twórczość miałam okazję poznać w pełnowymiarowych powieściach lub opowiadaniach. Jednakże z niektórymi autorkami było to moje pierwsze spotkanie i chętnie poznałabym inne ich książki.

To antologia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. To teksty pobudzające wyobraźnię, popychające do tego, byśmy stali się bardziej odważni, nie bali się mówić o naszych pragnieniach i fantazjach. Będzie pikantnie, zabawnie, gorąco, a przede wszystkim niegrzecznie.

Tematyka książki oscyluje wokół miłosnych uniesień, ale autorzy zadbali również o to, by wydobyć z historii coś więcej. Mamy tu problem zaufania, szczerości, przyjaźni, potrzebę bliskości oraz przesłanie, by czerpać z życia pełnymi garściami, nie przepuszczać okazji na miłość i szczęście.

"Nieważne, jak cierpisz, odpuść. Kochaj, szalej i nie pytaj, co dalej. Życie zawsze pisze dla ciebie nowy scenariusz, który może ci się spodobać. Warto w to wierzyć."

Jedne teksty przypadły mi do gustu bardziej, inne nieco mniej. U Anny Langner stale intrygował mnie pewien zawarty między bohaterami układ. Kto przegra zakład? Musicie to sprawdzić!

Zachwycona jestem kreacją babci z opowiadania Alka Rogozinskiego. Fajnie byłoby być taką babcią za jakiś czas.

Nowelka Katarzyny Bester to głównie moc humoru, pożądania, szczerości i pozytywnego podejścia do życia.

U Pauliny Jurgi powiało mistyczną tajemnicą, grozą, a wszystko zostało zrównoważone nutą namiętności.

Sonia Rosa postawiła na... rozpustę w czystej postaci. Brak tu jakichkolwiek zasad, liczy się tu i teraz. Zalicz faceta i zapomnij.

Opowiadanie Pauliny Klepacz jak dla mnie ma w sobie zbyt dużo pierwiastka feminizmu. Ale i dało mi do myślenia, by nie bać się wyrażać tego, co myślimy, co czujemy i czego pragniemy, gdyż łatwo można przespać życie.

Emilia Szelest przekonuje, że nie warto rozpamiętywać tego, co było. Trzeba zapomnieć, bawić się i kochać do szaleństwa. Przepis niby prosty, prawda?

Kompletnie zaskoczył mnie tekst Gabrieli Gargaś, który jest smutny, a wręcz przygnębiający. Założeniem letnich antologii zdaje się być optymizm, ciepło, a tu takie przeciwieństwo. Nie zmienia to jednak faktu, że podobało mi się to opowiadanie, ale chyba nie bardzo wpasowuje się w klimat książki.

Tekst Eweliny Dobosz pełen jest przyciągania, ale i wstrzemięźliwości między bohaterami. Nim do czegoś dojdzie, trzeba nastawić się na cierpliwość.

Magdalena Witkiewicz swoją historią sprawiła, że chciałabym udać się na takie wakacje i przeżyć to, co autorka wymyśliła dla bohaterów.

"Niegrzeczne last minute" to rozpalająca zmysły antologia, która zabierze Was w świat niegrzecznych doznań i fantazji. Polecam zapakować do walizki i spędzić z bohaterami swój urlop. Tylko nie zapomnijcie po lekturze się schłodzić.