Niegrzeczne last minute

Dziś przyszła kolej na antalogię "Niegrzeczne Last Minute". Znajdziemy w niej opowiadania takich autorów jak:

💕Katarzyna Bester
💕Alek Rogoziński
💕Sonia Rosa
💕Emilia Szelest
💕Magdalena Witkiewicz

Jak sami widzicie możemy zetknąć się tutaj z różnymi autorami i ich piórami:) Czy jest wśród nich ktoś kogo książki lubicie bardzo czytać?

Ja mam słabość do @alekrogozinski @magdalenawitkiewicz .  Zawsze czytam wszystko w ciemno, cokolwiek napiszą. Czy to opowiadanie czy książka (chociaż wiadomo - wolę książki😁😁😁).

Przybliże Wam ich opowiadania, bo warto je przeczytać w wolnej chwili:)

💕"Niech to zostanie między nami" Alka Rogozińskiego - jak na Pana Alka przystało nie obyło się bez humoru!😁 Emilka dostaje stypendium i myślała, że będzie mogła się wybrać na wakacje nad morze ze swoim chłopakiem Sebastianem, lecz mama robi jej niespodziankę i zabiera ją na wakacje do Rzymu i na koncert jej ulubionego zespołu... czy to koniec niespodzianek? Przeczytajcie koniecznie!

💕"Pokój 107" Magdaleny Witkiewicz. No no no - takiej gorącej Pani Magdy to ja jeszcze nie czytałam! Mężatka za namową swoich przyjaciółek wyjeżdża nad morze do pewnego pensjonatu. Jedzie tym razem sama, bo jej mąż ma rehabilitację...A jej brakuje zbliżenia. Przyjaciółki gwarantują jej, że dostanie w tym pokoju wszystkiego czego potrzebuje... zaintrygowani?

Przyznam szczerze, że tam się działo! Oj działo! Bardzo fajne opowiadanie!

Miło mi było poznać także pióra innych autorek, których nie miałam dotąd przyjemności jeszcze czytać 😘 Wszystkie opowiadania były bardzo ciekawe i wakacyjne... poczujecie w nich jakąś magię!

Polecam :)

Informacje dodatkowe o Niegrzeczne last minute:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-16
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Niegrzeczne last minute

Kup książkę Niegrzeczne last minute

Kiedy w grę wchodzi namiętność, nic więcej nie jest ważne.