Niepokorna księżniczka

Księżniczka Jasmina jest trzymana przez swojego ojca w złotej klatce, jednak marzy o wolności i pragnie spełniać swoje marzenia. W trakcie jej pobytu w Martagonie piecze nad nią sprawuje Mason.
Czy Jasmina będzie sprawiała kłopoty? Jak rozwinie się relacja pomiędzy bohaterami?

Czytałam poprzednie książki z serii "Kingdom od Martagon" i bardzo podobały mi się współczesne wersję bajek - tym razem autorki postawiły na Alladyna.
Książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemnie, a historia Jasminy i Masona wciągnęła mnie od pierwszych stron. Książka napisana jest z perspektywy obojga bohaterów, dzięki czemu możemy lepiej poznać ich myśli.
Mężczyznę polubiłam już w poprzednich tomach serii, natomiast Jasmina tutaj trochę mnie irytowała swoim zachowaniem, jednak z czasem potrafiłam zrozumieć jej postępowanie. Z pozoru wszystko ich dzieli, jednak połączyła ich namiętność i uczucie, które nie powinno się zrodzić. Oboje będą musieli dokonać trudnych wyborów i pokonać wiele przeciwności losu.
Ta historia to gwarancja całej gamy emocji.
Cieszę się, że autorki wspomnialy również co słychać u bohaterów poprzednich tomów, bo byłam niezwykle ciekawa jak dalej potoczyły się ich losy.
"Niepokorna księżniczka" to historia przede wszystkim o zmaganiu się z przeciwnościami losu, walce o marzenia oraz potędze prawdziwej miłości.
Polecam całą serię! Moja ocena to 8/10.

Informacje dodatkowe o Niepokorna księżniczka:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-02
ISBN: 9788328720343
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Niepokorna księżniczka

Kup książkę Niepokorna księżniczka

Ilias
Małgorzata Falkowska0
Okładka ksiązki - Ilias

Gorący romans na jednej z greckich wysp.Miłość nie szuka podobieństw, wystarczy jej wzajemne przyciąganie! Gabi ma dziewiętnaście lat, niedawno zdała...

Mąż potrzebny na już
Małgorzata Falkowska0
Okładka ksiązki - Mąż potrzebny na już

Lekka komedia z nutą romantyzmu, opowieść o sześciu przyjaciółkach z dzieciństwa, które mimo różnych zawodów i zainteresowań...