Niepokorna polsko włoska historia miłosna

✨✨✨✨✨Recenzja ✨✨✨✨✨

Gabriela L. Orione " Niepokorna "
@gabrielalorione

Wydawnictwo : Najlepsze
@wydawnictwo.najlepsze

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

" - Ja naprawdę mam ze sobą dużo większe problemy, niż myślałam - szczebiocze, czkając. - Z rozpaczy wymyśliłam sobie nawet faceta do towarzystwa. No ale muszę przyznać, że wyobraźnię mam całkiem niezłą..."

" Niepokorna " To mieszanka przygody, romantyzmu i trochę szaleństwa.. Emocje, pikantne momenty i nieprzewidywalność są tak świetnie splecione, że nie mogę przestać czytać.. Włoskie słówka i komiczne sytuacje, dodają jeszcze więcej uroku.. To naprawdę wciągająca i pełna niespodzianek historia..

Autorka świetnie oddaje atmosferę i buduje napięcie w historii.. Opisuje losy Cristal, która chce odpocząć od mediów i spotyka przystojnego Dantego.. To zapowiada się na fascynującą opowieść o miłości i tajemnicach..

Oprócz tego, powieść ma także bardzo obrazowe opisy, które pozwalają nam wczuć się w historię i wyobrazić sobie wszystkie miejsca i wydarzenia.. Autorka potrafi tworzyć emocjonalne sceny i oddać uczucia bohaterów..

Warto dodać, że powieść ma również świetnie wykreowane postacie, które są pełne życia i charakteru.. Autorka potrafi oddać ich cechy i zachowania w sposób autentyczny i realistyczny.. To sprawia, że czytelnik może łatwo zżyć..

Cała historia jest opowiedziana w sposób intrygujący i pełen napięcia.. Autorka doskonale buduje atmosferę i wzbudza ciekawość czytelnika..

" - Gdybym mógł, złoiłbym ci w tej chwili skórę - syczy ostro, a ja mimo ogromnego poczucia winy spoglądam na jego duże dłonie i czuję zalewając mnie falę dzikiej przyjemności na samą myśl o wymierzonym przez niego klapsie..."

Cristal to utalentowana sportsmenka, która jest znana jako twarz wielu popularnych marek sportowych.. Jest pełna energii i pasji do swojej dyscypliny.. Po głośnych wydarzeniach, które sprawiają, że staje się głównym tematem plotek, postanawia na chwilę zniknąć z oczu mediów i odpocząć..
Wybiera się do Włoch, gdzie mieszka jej brat Sławek.. On jest bardzo troskliwym i opiekuńczym bratem, zawsze gotowym wesprzeć Cristal w trudnych chwilach.. Zawozi ją do ekskluzywnej rezydencji znajomego, która znajduje się w malowniczym i odosobnionym miejscu..

Podczas ich pierwszego spotkania, Cristal, będąca w stanie nietrzeźwości i zostawiona sama w lesie przez brata, jest przekonana, że Dante jest tylko wytworem jej wyobraźni..

Dantego Montessoriego jest przystojnym wiceministrem edukacji, który jest znany we Włoszech nie tylko ze swoich osiągnięć zawodowych, ale również z licznych romansów, o których głośno piszą media.. Jest inteligentny, elokwentny i zawsze ubrany z klasą..

Kiedy Cristal spotyka go niespodziewanie na swojej drodze, ich losy zaczynają się splatać..

#recenzja #recenzjaksiążki #gabrielalorione #niepokorna #wydawnictwonajlepsze #instapost #dobraksiążka #czytamlegalnie #czytaniejestsexy #książkapasją #dobraksiążka #współpracabarterowa #wspolpracareklamowa #booksworld #bookspl #bookstagrampolska #czytanienaczasie #czytambolubię #zaczytana #romans #wlochy #cristal #dante #readingbooks #czytamkiedymogę

Informacje dodatkowe o Niepokorna polsko włoska historia miłosna:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2024-02-13
ISBN: 9788383522012
Tytuł oryginału: Niepokorna polsko włoska historia miłosna
Dodał/a opinię: Magdalena Grzejszczyk

Zobacz opinie o książce Niepokorna polsko włoska historia miłosna

Kup książkę Niepokorna polsko włoska historia miłosna

Any Border tom 2
Gabriela L. Orione0
Okładka ksiązki - Any Border tom 2

Włoski temperament, tak jak miłość, nie zna granic. A co się wydarzy, jeśli życie napisze scenariusz, w którym to my sami znajdziemy się na granicy? Anastazja...

Any Border. Tom I
Gabriela L. Orione0
Okładka ksiązki - Any Border. Tom I

Włoski temperament, tak jak miłość, nie zna granic... Anastazja ma dwadzieścia siedem lat, pięcioletnie bliźniaki, a za sobą burzliwe małżeństwo z ich...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska