Niepokorna

💋💋💋RECENZJA💋💋💋

„Bywają chwile, że nie kierujemy się rozsądkiem, a wręcz przeciwnie, gnamy na oślep, pragnąc zrealizować wyznaczone cele.
Gubimy się w tym, co najważniejsze”

Plany, o posiadaniu dziecka, legły w gruzach Ivy Storm, w momencie, w którym jej narzeczony z nią zerwał.
Kobieta, daje sobie rok na poznanie kogoś i zajście w ciążę, lecz gdy zamierzony okres dobiega końca, a na horyzoncie, ani ciąży, ani nawet kandydata, postanawia poszukać potencjalnego ojca swojego dziecka, w klubie…dla swingersów.
Przyjaciółka Poppy, od początku odradza jej to śmiałe i wręcz niemoralne, posunięcie, ale widząc determinację Ivy, postanawia wspierać ją bez względu na wszystko. Poznany w klubie mężczyzna, pomimo obowiązujących masek, budzi w niej emocje i żądze, których tak dawno nie czuła.
Fantastyczny seks, i możliwość zajścia w ciąże, dodaje Ivy niesamowitych skrzydeł, ale pojawienie się nowego szefa, szybko studzi jej zapał i sprowadza na ziemię.
Ich pierwsze spotkanie okazuje się fiaskiem, a wręcz gwoździem do trumny przyszłej relacji, a nadzieja, na wzbudzenie sympatii lub co najmniej poprawne stosunki, znika wraz z zadziornością kobiety i jej niewyparzonym językiem.
Wieczorne spotkania w klubie i nieziemski seks z gorącym nieznajomym, uzależnia i odwraca uwagę od codzienności i dupkowatego, aczkolwiek przystojnego szefa.
Wszystko zmienia się gdy okazuje się, że udało się jej osiągnąć wymarzony cel, niestety, jak to w życiu bywa, na równi ze szczęściem, czekają ją nieoczekiwane zimne prysznice.
Bowiem sytuacja ta, wzbudzi w wielu osobach, szok, złość, a nawet odrazę i niesamowity ból.
Następstwa jej samolubnej decyzji, mogą być nieodwracalne, nie mniej jednak, Ivy zrobi wszystko, by nie odebrano jej tego szczęścia…
Ach, gdyby tylko mogła przewidzieć z czym przyjdzie jej się zmierzyć, może mogłaby to zrobić w bardziej normalny sposób…

Pisząc w kilku skowach ta książka, po prostu przejechała mnie emocjonalnie.

Najpierw wzbudziła podniecenie, swoim gorącymi i pikantnymi momentami, ta k świetnie opisanymi, w tak obrazowy sposób pokazujący iskry pomiędzy głównymi bohaterami.
Potem fala kolejnych wydarzeń, emocjonalnie rozbiła mnie na kawałki,  a świetnie wykreowani bohaterowie, na przemian wzbudzali te pozytywne, ale też negatywne odczucia, ale wszystko to jest tak nieprzewidywalne, i tak niesamowicie trzyma w napięciu, że wprost nie chciałam by ta historia się kończyła.

Niesamowita namiętność…
Nieprzewidywalne emocje…
Niewysłowiony ból…

Te trzy frazy mogą dotyczyć każdego z bohaterów, zarówno tych pierwszo co drugoplanowych.
Reasumując, szczerze żałuję, że tak późno zabrałam się za to cudo, więc jeśli u Was jeszcze stoi na półce i czeka na swoją kolei, to nie zwlekajcie za długo z poznaniem Ivy Storm i wszystkiego co spotkało ją i jej najbliższych.

Autorce gratuluję zaoferowania nam tak świetnej fabuły❤

Wydawnictwu Amare, dziękuję za egzem do recenzji ❤

Kup książkę Niepokorna

Chłopak, który pragnął kochać
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Chłopak, który pragnął kochać

Prawdziwe uczucie przetrwa największą burzę. Kiedy London znajduje przed swoimi drzwiami tajemniczy magnes na lodówkę, wie, że jej poukładane życie może...

Czekoladowe zacisze
Monika Cieluch 0
Okładka ksiązki - Czekoladowe zacisze

W Czekoladowym Zaciszu zasmakujesz pysznych wypieków, wyjątkowej kawy i... nieprzeciętnej miłości! Amy Smith nie miała łatwego życia - we wczesnym dzieciństwie...