Niepokorna

Ivy Storm to młoda kobieta, której nowy rok nie zaczął się najlepiej. Właśnie rozstała się z chłopakiem, a jej największe marzenie legło w gruzach. Jednak w najgorszych chwilach ma wsparcie przyjaciółki. I tak postanawia dążyć do realizacji swojego postanowienia, czyli że jeszcze w tym roku chce uchodzić dziecko. Dla jednych może to wydać się nieodpowiedzialne, jednak Ivy wie, że będzie świetną matką, nawet, jeśli sama miałaby wychowywać dziecko to i tak da radę. Jednak szukanie ojca w klubie dla swingersów, to już jest zdecydowanie szalone. Miała być jedna noc, jednak poznaje tam mężczyznę, który jest w stanie złamać nie jedną zasadę tego klubu właśnie dla niej.

Dodatkowo w pracy głównej bohaterki zachodzą zamiany. Pojawia się nowy dyrektor, z którym Ivy delikatnie mówiąc nie potrafi dojść do porozumienia. Ashton, nowy przełożony Ivy, ma swoje twarde zasady i wymaga by każdy pracownik się do nich dostosował.

Czy główna bohaterka spełni swoje marzenie? Czy Ashton naprawdę jest aż tak wymagającym szefem? Jak potoczy się dalej jego relacja z Ivy?

O tym, że uwielbiam książki Moniki Cieluch raczej nie muszę wspominać. Gdy tylko pojawiła się możliwość przeczytania właśnie tej od razu po nią sięgnęłam. I kolejny raz się nie zawiodłam. Co to była za historia! Tyle zawirowań i sekretów to nie mogło się nie udać. Dosłownie nie mogłam się oderwać od tej książki.

Brawa dla autorki za tak świetne połączenie gdzie najpierw mamy dawkę erotyzmu, a zaraz po tym normalne życie. Cała ta książka wydawała mi się bardzo rzeczywista. Nie raz w książkach erotycznych mamy coś, co jest tak nierealne, że ciężko w to uwierzyć, tu zdecydowanie tego nie ma. Nie jedną z nas, czytelniczek mógłby spotkać taki los.

Bohaterzy są świetnie wykreowani, Ashton to woda, natomiast Ivy ogień. Połączenie tego wcale nie jest takie oczywiste jak by się mogło wydawać. Bo kto mógłby się spodziewać, że łącząc te dwa żywioły aż tak będzie iskrzyć.

Autorka kolejny raz udowadnia, że nie ma szans na przewidzenie jak zakończy się historia przez nią napisana i to jest rewelacyjne. Przyznam, że w pewnym momencie miałam zatrzymanie akcji serca, a oczy zaszły mi łzami. Zupełnie nie spodziewałam się tego jak to się potoczyło, jednak to tylko spowodowało, że już nie mogę doczekać się kolejnych książek Moniki Cieluch. Jeśli jeszcze nie czytaliście to gorąco was zachęcam do sięgnięcia to tę historię.

Informacje dodatkowe o Niepokorna :

Kup książkę Niepokorna

Do ostatniej kropli krwi
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Do ostatniej kropli krwi

On – wychowany w patologicznej rodzinie zdobywa świat pięściami. Ona – wrażliwa i zdolna fotografka, poszukuje modela do swojego projektu...

Czekoladowe zacisze tom 2
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Czekoladowe zacisze tom 2

Oboje załamani rozstaniem, nie potrafią zapomnieć o swojej miłości.Bolesne sekrety ukrywane latami mogą zniszczyć ich kruche serca. Jack po rozstaniu...