Nieposkromiona, Alex

Tom 2 cyklu Nieposkromiona

Powracamy do historii Victorii,która została wysłana na samobójczą misję przez ukochanego.Została zdradzona i rzucona na głęboką wodę.Z dala od Slade’a zaczyna czuć się ważna i potrzebna.
Czy Alex,który powinien być wrogiem,będzie taki jak opisywał go Slade?
Jaki los czeka Victorię?

🔥Jeśli sądzicie,że pierwsza część była emocjonalna i nieprzewidywalna to sięgając po drugi tom przekonacie się,że jest ona jeszcze bardzo dynamiczna.
❣Poznając krok po kroku poczynania bohaterki podczas misji byłam niemal przekonana,że będzie to przewidywalna historia.Autorka potrafiła tak namieszać w fabule,że nic w niej nie było pewne.Wróg staje się przyjacielem,a przyjaciel okazuje się zdrajcą.Dzięki temu czyta się w ekspresowym tempie,nie mogąc oderwać się od lektury!!!

❣W tej historii odnajdujemy nie tylko chęć zemsty na wrogu,manipulacje,intrygi,ciemne interesy,ochronę najbliższych a nawet planowane zabójstwa niewygodnych świadków.Dodając do tego działań FBI i innych służb to robi się naprawdę ciekawie.

❣Nie możemy przewidzieć,kto okaże się zdrajcą i donosi swojemu szefowi!!Wspomnieć muszę również o pożądanie i nowo poznanym uczuciu wystawionym na próbę.Przez to w głowie robi się zamieszanie i zamęt!

➡Jeśli lubisz książki z nieprzewidywalna i ciekawą fabułą to koniecznie przeczytaj historię nieposkromionej Victorii.Czekam na więcej.
➡Polecam

Kup książkę Nieposkromiona, Alex

Laiko Medis. Kraina Cienia
Agnieszka Kotuńska0
Okładka ksiązki - Laiko Medis. Kraina Cienia

W życiu zdarzają się różne wypadki, ale wpaść do grobowca w tajemniczych ruinach? To się nie zdarza każdemu! Zwiedzanie tajemniczych ruin kończy się dla...