Niestosowne zachowanie

🔥Recenzja❤️
"Czasem kruszysz mur kawałek po kawałku aż do wyczerpania, a jednak nie udaje się go zburzyć. Innym razem wystarczy wyciągnąć tylko jedną cegłę, aby ściana sama się rozpadła."

Po książki Vi Keeland sięgam bez najmniejszej obawy, bo wiem, że ta autorka za każdym razem potrafi na nowo mnie zaskoczyć i sprawić, że coraz bardziej zakochuję się w jej twórczości. Tak było i tym razem.

W tej książce poznajemy Ireland. Prezenterkę telewizyjną, a raczej byłą, gdyż straciła pracę przez jedno niestosowne nagranie. Chcąc ukoić swoje nerwy i zapomnieć o tym, że straciła pracę, upija się, ale żeby było ciekawiej, pisze list do swojego szefa, który nie powinien do niego trafić, ale cóż jej umysł bym za mgłą. Jakie będą tego konsekwencje? Wkrótce się o tym przekona.

Gran jest jej szefem. Otrzymana wiadomość sprawia, że Ireland zaczyna go intrygować, bo jeszcze nikt wprost nie sprzeciwił się jego decyzji. A fakt, że go jeszcze nigdy nie widziała, sprawi, że może być śmiesznie. Chce ją poznać, ale czy to spotkanie przyniesie zamierzone cele? Czy jedna nieprzemyślana decyzja może przynieść skutki, jakich się nie spodziewał?

"Niestosowne zachowanie" jest to książka, która przypomina ciasteczko z płynnym środkiem. Z pozoru twarda oprawa, która skrywa w sobie wiele tajemnic, bólu i cierpienia. Bohaterowie tej książki są właśnie jak to ciasteczko. Z pozoru wydają się niezniszczalni, ale ich wnętrze skrywa wiele cierpienia, które nadal w nich płynie.

Zaczynając czytać tę książkę, nie spodziewałam się, że przeszłość bohaterów będzie tak bolesna. Szczególnie dotknęła mnie historia Granta. Ile ten mężczyzna musiał wycierpieć. Właśnie ta przeszłość sprawiła, że nie chciał zakochać się w żadnej kobiecie. Nie dawał sobie szansy na ponowne szczęście. Czy zamykając się w bańce dawnych wydarzeń, mógł tak naprawdę żyć pełnią życia?

Ta książka ma bardzo wiele plusów. Jednym z nich jest powrót do przeszłości Granta z różnych perspektyw czasowych. Możemy poznać jego życie jeszcze lepiej. Dowiedzieć się, co ukształtowało go na taką osobę, jaką jest. Poznać demony, które burzą nadal jego przyszłość. On nie jest zwykłym mężczyzną, jest osobą, która skrywa w sobie wiele ran.
Kolejnym plusem jest fakt, że w tej książce nie dominuje erotyzm, a namiętność i niezliczone emocje. Autorka w piękny sposób opowiada nam historię dwóch zranionych dusz, ale tylko od nas zależy czy wczujemy się w ich życie i przeżyjemy ją razem z nimi.
Czy jesteście gotowi na książkę, która jest inna niż poprzednie książki autorki? Tutaj postawiła na zupełnie inne wartości, które na was czekają. Czy odważycie się po nie sięgnąć?

Informacje dodatkowe o Niestosowne zachowanie:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-02-09
Tytuł oryginału: Inappropriate
Dodał/a opinię: Ksiazkasercemwdl

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Niestosowne zachowanie

Kup książkę Niestosowne zachowanie

Nie dla mnie
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i... młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale...

Worth the Chance
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Worth the Chance

Poznajcie Liv Michaels Może i minęło siedem lat, ale nadal wszędzie go poznam. Jasne, dorósł, dojrzał, ma mięśnie we wszystkich właściwych miejscach...