Obca w świecie singli

Mam dla Was idealną propozycję książki, która daje nadzieję na lepsze jutro i pozwala uwierzyć w drugą szansę na miłość. Los jest nieprzewidywalny więc nigdy nie wiemy, co nas spotka. Autorka pokazuje nam, że zawsze warto zawalczyć o siebie i pomimo kłód rzucanych pod nogi trzeba spróbować jeszcze raz. Uwielbiam pióro autorki i takie życiowe historie. Gwarantuję Wam emocje i wzruszenia.

Bohaterką powieści jest Karolina Mazur, mama 5-letniej Lenki, która jest zafascynowana swoim partnerem Patrykiem.
Patryk prowadzi restaurację, którą Karolina dostała w spadku. Nigdy nie ma go w domu. Karolina miała nadzieję, że Patryk w końcu jej oświadczy się. Wszystko zmienia się, gdy widzi swojego partnera całującego się z inną. Jej świat wywrócił się do góry nogami.
Na jej drodze pojawił się Jakub Radecki, który w krótkim czasie stracił wiele i zawiódł się na najbliższych.
Jakub zatracony w wirze pracy nie zauważa powoli rozpadającego się związku.
Oboje stracili kogoś najbliższego i coś najcenniejszego.
Teraz próbują podnieść się z życiowej porażki.
Zaczytałam się w tej powieści .
Niesamowicie wciąga mimo tego, że jest o samotności, zdradzie i stracie najbliższych. Powieść daje nadzieję na lepsze jutro. Mimo przeciwności losu nie wolno poddawać się.
Powieść pokazuje miłość matki do córki. Karolina jak może tak chroni swoją córkę. Szczególnie przed obojętnością ojca do córki.
Natomiast Jakub to świetny ojciec, który chciałby uczestniczyć w życiu swojego dziecka, ale jego partnerka postanawia go ukarać i skutecznie mu to uniemożliwia.
Co z tego wyniknie?

Przeczytajcie, zdecydowanie polecam!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Obca w świecie singli:

Wydawnictwo: Lekkie
Data wydania: 2023-07-26
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Obca w świecie singli

Kup książkę Obca w świecie singli

Kolor róż
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki -  Kolor róż

Kiedy zauroczenie przeradza się w miłość... Julianna to mądra i piękna panna za szlacheckiego rodu. Dominik również pochodzi z zamożnej rodziny, ale los...

Cena szczęścia
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Cena szczęścia

Mroczne tajemnice kryjące się za grubymi murami zamku zaczynają wychodzić na jaw. Kto jest sprawcą, a kto ofiarą? Kto przyjacielem, a kto wrogiem? Czy...