Obiecasz mi

Tom 3 cyklu Ada Czarnecka i Krystian Wilk

Ostatni tom zakończył się alarmowym telefonem Krystiana. Mężczyzna poinformował Adę, że chyba zabił Magdę. Kobieta rzuciła wszystko i pojechała do ukochanego. Krystian był w szoku, nie do końca rozumiał co się stało. Ada namówiła go na ucieczkę. Potem mieli dowiedzieć się kto i dlaczego to zrobił Krystianowi no i oczywiście samej zamordowanej Magdzie.

Policja rozpoczyna śledztwo. Równolegle Ada, Krystian i Przemek także próbują się dowiedzieć co się stało tamtej feralnej nocy. Nie jest to łatwe, bo policja ściga Krystiana jako głównego podejrzanego. Wilk musi kilkakrotnie zmieniać miejsca swoich kryjówek, co dodatkowo utrudnia tajne śledztwo. Kiedy znaleziono kolejną już kobietę brutalnie zgwałconą i zamordowaną, policja zaczęła brać pod uwagę, że to może nie być Krystian. Że ktoś może go wrabiać w tą serię brutalnych mordów.

Komu zależy na wrobieniu w te morderstwa właśnie Krystiana? Czy Ada uratuje ukochanego przed nieuchronnym więzieniem?

Książka tak jak poprzednie części napisana jest prostym i bardzo łatwo przyswajalnym językiem, przez co czyta się to super szybko. Akcja rozpoczyna się na samiutkim początku, potem tylko przyspiesza, żeby zakończyć się w sposób, którego przynajmniej ja nie przewidziałam. Czytając zastanawiałam się kto może wrabiać Krystiana. Wracałam myślami do poprzednich tomów, bo stwierdziłam, że odpowiedź musi tam gdzieś być. Wszystko było niejasne i nie mogłam jednoznacznie wskazać nikogo. Przez to czytałam ją jeszcze szybciej, żeby poznać kto to jest!!! Jak zwykle mało istotna z pozoru postać może wprowadzić największe zamieszanie w fabule.
Najbardziej podobało mi się, że Brzezińska w końcu połączyła Adę i Krystiana. Oboje zrozumieli, że się kochają, a ich wspólne chwile były nie tylko nasączone erotyzmem, ale także humorem. Wszystko było opisane w subtelny sposób, a z ich niektórych dialogów śmiałam się na głos, bo inaczej się nie dało. Uwielbiam tą parę.

Diana Brzezińska napisała naprawdę świetną serię i już nie mogę doczekać się kolejnego tomu, ponoć finałowego. Mam tylko nadzieję, że zakończenie będzie szczęśliwe, bo nie lubię czytać tragicznych zakończeń.

Kończąc zachęcam Was do przeczytania całej serii, bo to naprawdę rewelacyjnie napisane książki. To kryminalna historia, w której autorka ukryła nutkę romansu i erotyzmu, a także odrobinę humoru. To wszystko sprawia, że czyta się to z ogromną przyjemnością.

Polecam

Informacje dodatkowe o Obiecasz mi:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2020-05-06
Dodał/a opinię: Magdalena Górska

Zobacz opinie o książce Obiecasz mi

Kup książkę Obiecasz mi