Obsesja matki

Dziś przedstawiam Wam ciąg dalszy tragicznej historii Faith McMann.

W ostatniej część udało się odnaleźć Hudsona. Chłopiec wrócił do rodziny. Wychudzony, przestraszony, ale wrócił. Jednak problem polegał na tym, że nie okazywał emocji, nie mówił o tym co go spotkało. Może na sercu leżało to że nie mogli znaleźć Lary? Właściwie ta część historii poświęcona jest Larze.

Dziewczynka przetrzymywana jest w piwnicy jednego z domów. Przetrzmujacy ją mężczyzna chce ją w tajemnicy przed szefem sprzedać. Lara, robi wszystko, żeby uciec, jednak to nie jest takie proste.

W tym samym czasie Faith wraz z zaprzyjaźnionymi ludźmi przetrząsa internet i miasto w poszukiwaniu córki. Wendeta matki porządnie potrząsnęła przestępczym półświatkiem. Mnóstwo osób zamieszanych w handel ludźmi trafia za kratki. A co z córką Faith? Czy matka znajdzie w końcu córkę?

Chyba więcej co już napisałam o tych książkach nie da się napisać. Ta część też napisana jest świetnie, szybko się czyta. Akcja utrzymuje się przez cały czas aż do zakończenia, które było wzruszające.

Podsumowując całą serię mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu. To świetnie napisane thrillery. To książki przedstawiające trudną i bolesna historię kobiety, która mimo bólu po stracie ukochanego męża, musi odłożyć żałobę na bok, by odnaleźć dzieci. To historia o kobiecie, która z impetem weszła w przestępczy świat w poszukiwaniu dzieci.

Polecam

Informacje dodatkowe o Obsesja matki:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-08-25
ISBN: 9788381956055
Tytuł oryginału: Wrath
Dodał/a opinię: Magdalena Górska

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Obsesja matki

Kup książkę Obsesja matki

Śmiertelna rozpacz
T.R. Ragan0
Okładka ksiązki - Śmiertelna rozpacz

W KAŻDYM Z NAS JEST ZIARNO ZARÓWNO DOBRA, JAK I ZŁA. Idealne życie, które Faith McMann znała jako żona, matka i nauczycielka, zostało zniszczone,...

Gniew matki
T.R. Ragan0
Okładka ksiązki - Gniew matki

Życie Faith McMann legło w gruzach, kiedy pewnego dnia po powrocie do domu zastaje zamordowanego męża, a dzieci zostały porwane. Wszechogarniający strach...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;