Odcięci

Paul Herzfeld ekspert medycyny sądowej, w czasie sekcji jednej z ofiar znajduje numer telefonu swojej córki. Na poczcie głosowej odsłuchuje makabryczną wiadomość od swojej córki, zginie jeżeli zawiadomi policję. Ma czekać na wiadomośc od Erica. Z drugiej strony poznajemy młodą 24 letnią dziewcyznę, rysowniczkę komiksów, która uciekła na odludną wyspę przed swoim byłym chłopakiem który okazął się stalkerem. Na wyspie szaleje sztorm, nie można się do niej dostać. Dziewczyna znajduje na plaży zmasakrowane zwłoki, na których widnieje napis Eric oraz saszetkę z komórką i  na której widnieją nieodebrane połączenia. Wybiera numer i po drugiej stronie odbiera Paul. By dojśc do prawdy i uratować córkę będą musieli połączyć siły. Bo wyspa jest odcięta od świata,. Linda będzie musiała przeprowadzić sekcję zwkłok by pomów Paulowi i znaleźć kolejne wskazówki. Pełna napięcia historia, wyścig z czasem i cienie przeszłości. Ukazuje tragedie kilku rodzin i do czego może doprowadzić zawodowa uczciwość. Świetna powieśc która bardzo fajnie oddaje klimat, akcja toczy się bardzo szybko a prawda jak zwykle jest szokująca. Polecam serdecznie.

Informacje dodatkowe o Odcięci:

Wydawnictwo: Amber