Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie

Corneliusz, bo tak ma na imię główny bohater "Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie" @darcy_trigovise_autor To zawzięty skurczybyk. Kto raz mu stanie na odcisk ten popamięta go do końca życia!

Przez 10 lat siedział w więzieniu, pielęgnując chęć zemsty na ludziach przez których tam trafił. Gdy już wyszedł postanawia zrealizować swój plan ale..... na jego drodze staje kobieta "iskra".

Ariana to kobieta, która potrafi walczyć o siebie i swoich bliskich. Lecz życie doświadczyło ją tak dotkliwie, że z otwartej żywiołowej kobiety stała się zamkniętą w sobie, poważną osobą.
Jedynie sprzeczki z Cornelem wywołują płomienie, które doprowadzają do wybuchu😈🔥.

Ale jak te dwa światy się spodkały ?

Czy Cornel zrezygnuje ze swojej zemsty ?

Autorka to mistrzyni, która wywołuje w czytelniku niezapomniane emocje. Jej książki pochłania się w kilka godzin i nie zapomina się o nich tak szybko.🥰

Pisarka w tej powieści umieściła taki ładunek wybuchowy, że do końca nie byłam pewna co przeważy chęć zemsty czy miłość. 🔥❤

Polecam gorąco 🔥

"...Jasne, parzy jak iskra, kiedy jest zła. I wystarczy iskra, aby tę złość przywołać, ale jednocześnie jest jak iskra światła w tym moim popie***lonym życiu. Odkąd ją poznałem, roświetla mi szarą rzeczywistość, a ogień, który w niej siedzi, rozpala we mnie emocje, których nie chcę, jednak nie jestem na tyle silny, by za każdym razem z nimi walczyć. Tym gorącym- dobrym i złym płomieniem - zmusza mnie, żebym czuł."🔥

Informacje dodatkowe o Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie:

Kup książkę Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie

Sto osiemdziesiąt stopni
Darcy Trigovise 0
Okładka ksiązki - Sto osiemdziesiąt stopni

Jest pracoholikiem. Jest zimny, zdystansowany i rzadko się uśmiecha. Jest dziesięć lat starszy i cholernie seksowny.Ale co najważniejsze...Jest moim mężem...

Zatracony
Darcy Trigovise0
Okładka ksiązki - Zatracony

Emanująca z jego ciała kontrola, chłodny wyraz twarzy oraz szare oczy, które zdają się wiedzieć wszystko, a jednocześnie nie chcą nic zdradzić... Życie...