Odwróć wzrok

Tom 10 cyklu Tom Douglas

Rachel Abbott jest bardzo znaną i lubianą autorką przez wielu czytelników. A ja ją po prostu uwielbiam. Każdą jaj książkę czytam z wielkim zachwytem, nie mogąc się od niej oderwać. Tematy, jakie porusza, są niezwykle ciekawe, a akcja zawsze mknie w zawrotnym tempie i nie sposób się przy nich nudzić.

Książka pochłonęła mnie bez reszty i świadomie wzięłam się za jej czytanie w weekend, wiedząc, że będę miała na nią czas. O matko, co tam się działo… Ciężko będzie opisać jakie emocje wywołała na mnie zawarta historia rodziny, która mając szczęście w loterii, straciła wszystko, co najcenniejsze w życiu.

„Odwrócić wzrok” to dziesiąty tom serii „Mroczna strona”, każda z tych książek to super napisany thriller z intrygującą historią, o której nie mogę za dużo napisać, aby nie zdradzić więcej niż opis na książce. Zapewniam, że to mistrzostwo, a temat, który poruszy serca raz z bólu, a raz z trwogi.

W książce poznamy główną bohaterkę Martha, która znalazła się nie w tym miejscu i nie w tym czasie co powinna i temu jej życie legnie w gruzach. Poświęciła tyle lat, aby otrząsnąć się po bardzo ciężkim dzieciństwie i nastoletnim życiem, ale pech za nią krąży niczym cień.

Martha myślała, że udało jej się zapanować przed przeszłością, poczuła się nawet przez chwile bezpieczna. Niestety przeszłość powraca i znów trzeba uciekać lub może się z nią zmierzyć, aby odzyskać wolność. Na taką chwilę była przygotowana, torba zawsze spakowana.

Jedna osoba zrujnowała życie tak wielu osobą, mając nieprzeciętny do tego dar. Ona popełniła błąd, a on to wykorzystał. Ktoś przez to stracił życie. Policja jak ją znajdzie On znów zwycięży.

Autorka będzie nas przenosiła w czasie, przybliżając nam wcześniejsze życie głównej bohaterki. Poznając jej wcześniejsze życie, pozwoli nam wczuć się w sytuację i zrozumieć, o co walczy.

Tak wiele bym Wam chciała napisać, a tak mało mogę. Zapewniam Was, że poruszony temat w tej książce jest niesamowity, autorka zgra na naszych uczuciach od pierwszej strony do ostatniej kartki. Tak wiele osób może w jakiś sposób, być w coś podobnego zamieszanym, nie wiedząc jak od tego uciec. Temu czytało się o tym z tak dużym zainteresowaniem. Chcesz się dowiedzieć o czym piszę? Nie zwlekaj, się przekonaj sam, bo warto.

Informacje dodatkowe o Odwróć wzrok:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-05-19
ISBN: 9788381954754
Tytuł oryginału: Close Your Eyes
Tłumaczenie: Adrian Napieralski
Dodał/a opinię: Poczytajzemna

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Zobacz opinie o książce Odwróć wzrok

Kup książkę Odwróć wzrok

Podejdź bliżej
Rachel Abbott0
Okładka ksiązki - Podejdź bliżej

Kobieta, która w dniu swojego wieczoru panieńskiego widzi coś, czego nie powinna. Druga ucieka przed swoim socjopatycznym partnerem, trzecia zaś oferuje...

Tom Douglas (Tom 11). Koniec kłamstw
Rachel Abbott0
Okładka ksiązki - Tom Douglas (Tom 11). Koniec kłamstw

NADINSPEKTOR TOM DOUGLAS POWRACA! ,,Jakże niezwykłą autorką powieści jest Rachel Abbott..." Cara Hunter ,,Nie ma wątpliwości, w jaki sposób Abbott...