Ofiara losu

Tom 4 cyklu Fjällback

Książka "Ofiara losu" Camili Läckberg to bardzo dobry kryminał. Autorka porwała mnie do świata niewyjaśnionych morderstw.

Akcja książki rozpoczyna się w miejscowości Tanumshede. Policjant Patrik wraz z nowo zatrudnioną policjantką Hanny udają się na miejsce, jak sądzą wypadku. Pijana kobieta ginie w wypadku samochodowym. Jednak jest parę szczegółów, które nie dają spokoju policjantowi. Ofiara miała przetarcia na rękach, zasinienia na ustach i bardzo wysokie stężenie alkoholu w organizmie. Główny bohater postanawia wyjaśnić tą sprawę. Lecz natłok innych obowiązków takich jak, przygotowania do ślubu czy kolejne zwłoki młodej dziewczyny, która bierze udział w słynnym programie Fucking Tatum powoduje, że bohater jest zrezygnowany. Jego śledztwo stanęło w miejscu a on nie wie jak ma ruszyć dalej.

Co łączy te morderstwa ?

Czy morderca jest tylko jeden ?

Kto zabił i dlaczego ?

Dawno nie czytałam kryminału, którego nie chciałam kończyć. Akcja, poszlaki czy trafne wnioski odkrywane są stopniowo. W tej książce jest natłok bohaterów, którzy wnoszą coś do sprawy w mniejszym lub większym stopniu. Myślałam, że się pogubię w tym haosie imion ale książka jest napisana oczami wszystkich bohaterów. Jak dla mnie jest to dużym plusem.

Uwielbiam ten gatunek literatury. Gdy czytam kryminały zawsze czekam na ten dreszczyk ekscytacji, tajemnicy i niepewności.

A ta książka mi to zapewniła !😍

Polecam z CZYSTYM SUMIENIEM ♥️ (przekonacie się sami, że nie wszyscy bohaterowie takie mają )😏

Informacje dodatkowe o Ofiara losu:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
ISBN: 9788375541991
Tytuł oryginału: OLYCKFAGELN
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Zobacz opinie o książce Ofiara losu

Kup książkę Ofiara losu

Pogromca lwów. Książka audio
Camilla Läckberg0
Okładka ksiązki - Pogromca lwów. Książka audio

Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy są zgodni, warto było czekać! Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega...

Czarownica
Camilla Läckberg0
Okładka ksiązki - Czarownica

Kolejna część sagi, która zawładnęła sercami wielu czytelników. Tym razem autorka podzieliła akcję na trzy przedziały czasowe: najdawniejszy...