Ogniste serca

💛💛💛

Kiedy osiemnastoletnia Anna po wielu latach wraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, czuje się zagubiona i wyalienowana. Jako córka burmistrza traktowana jest przez rówieśników z dystansem i nieufnością, a jej rodzice, wiecznie zajęci karierą i przestrzeganiem konwenansów, nie mają dla niej zbyt wiele czasu. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego wieczora na jej drodze staje Jax - przystojny harleyowiec, który pod maską niepokornego twardziela skrywa narastające poczucie osamotnienia.

💛💛💛

,,Wyrzeknę się wszystkiego tylko nie karz mi wyrzec się ciebie…”

„Ogniste serca”, czyli wznowione wydanie książki ,,Boys from Hell” autorstwa Agnieszki Lingas- Łoniewskiej.

Na początek wspomnę o tym, co kompletnie nie wpływa, na moją ocenę tej pozycji jednak zauważalnie drażniło mnie w czasie czytania. Mianowicie chodzi mi o mocno ściśnięte kartki przy grzbiecie tak, że musiałam trochę się natrudzić przy przewracaniu stron. Ja szczerze nie lubię takich wydań, ale wiadomo, nie powinno to być moim miernikiem w ocenie książki.

Przebieg fabuły zaś już jak najbardziej. Jakie są więc moje wrażenia po skończeniu lektury?

Początek akcji dla mnie był dość słaby. Ciężko było mi się wciągnąć i ogólnie miałam problem z charakterystyką bohaterów. Jakoś nie potrafiłam ich sobie wyobrazić, a to odrobinę zniechęcało mnie do czytania.

Druga rzecz, która mi nie przypadła do gustu to dialogi na dość słabym poziomie. Dla mnie były po prostu prostolinijne i nienaturalne, a to niestety dla mnie jest dużym minusem. Tak jak zresztą powtórzenia, których tutaj było dość sporo.

Oczywiście jak to ja w każdej książce staram się znaleźne jakieś plusy. Nie mogę więc nie podkreślić, iż ta pozycja naprawdę ma potencjał, a sama historia jest niczego sobie, momentami nawet się podoba. Był to taki trochę rozczulacz, uroczy, przyjemny, ale bez szału. Mogę zrozumieć, dlaczego wielu osobom ta książka się podoba, jednak biorąc, pod uwagę całokształt nie jestem jakoś szczególnie nią oczarowana ani nie czuje się także w żaden sposób poruszona.

Wszystko jest, jednak kwestią gustu klasycznie więc zachęcam was do wyrażenia własnej opinii.

Informacje dodatkowe o Ogniste serca:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-04-11
ISBN: 9788382192544
Dodał/a opinię: za_czytamm

Zobacz opinie o książce Ogniste serca

Kup książkę Ogniste serca

Kiedy zniknę
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Kiedy zniknę

Co zrobiliście tamtego lata? Mateusz to utalentowany gitarzysta i autor pięknych piosenek. Razem z matką i siostrą mieszka w niewielkiej Rokietnicy. Kiedy...

Przebudzenie. Łatwopalni II
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Przebudzenie. Łatwopalni II

"Kiedyś się przebudzisz i dojdziesz do wniosku, że możesz nabrać powietrza w płuca i nie czujesz już tego nieznośnego bólu. Zrozumiesz, że właśnie nadszedł...

Forget Me Not
Julie Soto