On jest prawem. Mystic#3

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
AUTOR: KINGA LITKOWIEC

WYDAWNICTWO: Pascal
Love Book

„Nigdy nie pokochasz nikogo tak bardzo, jak tego, który skradł ci serce. Jakaś jego część zawsze z nim zostanie, a przez to nie będziesz mogła oddać całej swojej miłości temu, kto stanie na twojej drodze”.

„On  Jest Prawem” to trzecia i finałowa część cyklu Mystic. Wciągający, niesamowity, pełen napięcia, zwrotów akcji gorący romans, przepełniony namiętnością,  pożądaniem, emocjami, pełen skrywanych uczuć, wątpliwości i wyrazistych postaci. Ta część skupia się na historii Hazel i Dylana, ale również zobaczymy, co słychać u pozostałych bohaterów z poprzednich części. Autorka w tej części postawiła na relacje  pomiędzy bohaterami, i świetnie zbudowała napięcie między nimi, a w tle bardzo subtelnie przedstawiony został motyw BDSM, gdzie największe znaczenie ma zaufanie do partnera. Całość dobrze przemyślana, dynamicznie poprowadzona, co sprawia,  że książkę czyta się zaskakująco szybko, przeczytałam ją w jeden wieczór.
Autorka ma płynny, lekki i przyjemny styl, pełen emocji, co sprawia, że historia staje się bardzo realistyczna i wciągająca.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Hazel i Dylana, dzięki czemu możemy spojrzeć ich oczami na wszystko, co w nich siedzi, co myślą i czego się obawiają. Powoli odkrywamy ich sekrety, pragnienia.
Obydwoje skrywają swoje uczucia, przed sobą, w przekonaniu, że nie mogą być razem, bojąc się zaryzykować. Czuć pomiędzy nimi chemię i napięcie, które rośnie z każdą chwilą.
Bohaterzy świetnie wykreowani, wyraziści, różnorodni, realnie nakreśleni, których bardzo polubiłam.

Dylan zdaje się typem kobieciarza, który nie sypia dwa razy z tą samą kobietą, nie wiąże się i stroni od jakichkolwiek deklaracji. Jednak skrywa wiele tajemnic i boi się zaangażować. Nakłada maski człowieka bez uczuć, chodząca sprzeczność i tajemnica. Za bardzo kochał, aby wprowadzić ją do swojego świata.

Hazel jest ostrożna, zaniża swoją wartość i pełna obaw i wątpliwości.

„Obiecuję sobie, że przestanę w końcupanikować i otworzę się na ten świat bez zbędnych uprzedzeń. Zdążyłam się już
przekonać, że strach nie jest moim sojusznikiem w walce o miłość. Jest wrogiem, którego należy unikać za wszelką cenę. Tylko tak może się udać.  Tym razem już nie ucieknę”.

Hazel od dawna kocha się w Dylanie, wie jednak, że nie może na nic liczyć ze strony mężczyzny, który ją ledwie zauważa i postanawia ułożyć sobie życie z kimś innym.
Jednak i tu ponosi ogromną klęskę. Na wieczorze panieńskim prawda o jej  narzeczonym wychodzi na jaw i dowiaduje się, że przyszły mąż ją zdradza o dawna. Miłość okazała się kłamstwem i jej życie legło w gruzach i od samego początku musi sobie je ponownie ułożyć. Praca okazała się zabawieniem i odciągała myśli.
W dodatku musi polecić na targi mody do Londynu z Dylanem.

-Dlaczego James wysyła Hazel i Dylana razem do Londynu?
-Czy Hazel jest poza zasięgiem Dylana?
-Jak zakończy się ich pobyt w Londynie?
-Czy oboje podejmą ryzyko i wyjawią swoje uczucia i zawalczą o nie?
-Czy Dylan pozwoli się dokładnie poznać Hazel?
-Czy Hazel zaakceptuje mężczyznę, takiego, jaki jest i wejdzie do jego świata?
-Czy spełnia swoje skrywane marzenia?
-Czy Hazel ma szansę na normalne i szczęśliwe życie u boku Dylana?
-Co odkryje Hazel i jaki będzie miało to wpływ na jej decyzje o dalszym jej życiu?

Polecam.

Kup książkę On jest prawem. Mystic#3

Miasto mafii
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Miasto mafii

To oni tutaj rządzą! Dwudziestotrzyletnia Emma Greene odnajduje swoje miejsce w małym mieście niedaleko Nowego Jorku. Wydaje się, że kobieta może w końcu...

On ma władzę. Mystic#2
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - On ma władzę. Mystic#2

Czy nienawiść może się przerodzić w bezgraniczną miłość? Zawsze wydawało mi się, że to niemożliwe. Na własnej skórze przekonałam się jednak, że w życiu...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;