On ma władzę. Mystic#2

„Wiem jedno — jeśli zrezygnuję, będę tego żałować. Co się jednak stanie, jeśli tego nie zrobię? Tego nie wiem, ale bardzo chce się dowiedzieć”.

Emily w ostatnim czasie nie miała łatwego życia, wręcz przeciwnie problemy zaczęły ją prześladować. Jedynym rozwiązaniem, jakie przyszło jej do głowy to ucieczka i powrót w dobrze znane miejsce. Niestety pech podąża za nią. Nieoczekiwane wsparcie Emily otrzymuje od Zaca, którego nikt nie darzy sympatią.

Czy Sparks ma jakiś ukryty powód, by pomóc dziewczynie? Jakie sekrety skrywa?

Nie ukrywam, że zaskoczona byłam, gdy poznałam parę głównych bohaterów. Stawiałam na innego męskiego osobnika. Po lekturze śmiało mogę powiedzieć, że Kinga dobrze wybrała. Zac skrywa w sobie wiele tajemnic, których odkrywanie sprawiało mi wiele przyjemności.

„Im dłużej z nim rozmawiam, tym bardziej jego maska opada, niekiedy odsłaniając prawdziwe oblicze mężczyzny. On jednak szybko to sobie uświadamia i zasłania się na nowo”.

Nie myślcie sobie, że Emily to jakaś ofiara losu. To silna kobieta, tylko trochę pogubiona, która potrzebuje przede wszystkim wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. A gdy to otrzyma, to pokaże swoje pazurki.

Fabuła zawiera kilka scen, w których napięcie erotyczne aż iskrzy. Namiętne, gorące i pobudzające wyobraźnię idealnie je opisuje. Świat BDSM jest tu ukazany w zmysłowy sposób, nie ma w opisach żadnego zgorszenia. Widać, że autorka bardzo dobrze się w tym odnajduje.

Pojawia się również nutka niebezpieczeństwa. Tajemniczy szantażysta wydaje się znać pewne szczegóły dotyczące naszej głównej bohaterki i nie zawaha się, aby ich użyć. Kim jest? I czego zażąda w zamian za milczenie?

Książka jest idealnym sposobem na spędzenie miłego wieczoru z lampką wina. Wciąga w swój świat i nie pozwala nam na opuszczenie go, aż skończymy czytać.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć w całej historii Raven i Jamesa. Autorka nie zapomniała o nich. Osobiście lubię jak, w kolejnych tomach pojawiają się postacie z poprzednich części.

Ciekawi mnie z kim następnym przeżyjemy przygodę. I przede wszystkim, czym autorka nas jeszcze zaskoczy.

Informacje dodatkowe o On ma władzę. Mystic#2:

Kup książkę On ma władzę. Mystic#2

Bracia Di Caro
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Bracia Di Caro

Moje życie skończyło się w dniu, w którym straciłam rodzinę. Chciałam umrzeć, żeby nie czuć bólu, jaki towarzyszył mi codziennie. Kiedy wreszcie odważyłam...

Bez zgody
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Bez zgody

Kiedy marzenia okazują się koszmarem, można liczyć już tylko na to, że diabeł odkryje w sobie sumienie Marina miała własny pomysł na życie, jakże inny...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;