Szept mroku

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-09-07
Kategoria: Romans

Królowa Romansów Mafijnych powraca!

Kinga Litkowiec w nowej, zmysłowej i przepełnionej sekretami opowieści.

"Takiej Kingi jeszcze nie znacie! Autorka naprawdę potrafi zaskoczyć. Ta książ­ka, ten thriller trzyma w napięciu od samego początku aż do ostatniej strony, do ostatniej kropki. W tej powieści może wydarzyć się dosłownie wszystko, a jednocześnie nic nie jest oczywiste. I najważniejsze... ta historia mogła się przydarzyć każdemu z nas, również Tobie. Gorąco polecam!!!" Katarzyna Mak

"Kinga Litkowiec tym razem bierze czytelnika za rękę i prowadzi w ciemne meandry ludzkiej psychiki. Tu nie ma słodkiego romansu, jest napięta atmosfera, poczucie ciągłego osaczenia i mrok, który wciąga z każdą kolejną stroną. Polecam zanurzyć się w nim i nie ufać nikomu." Aniela Wilk

"Kinga Litkowiec w swojej najnowszej powieści Szept mroku wciąga nas w wir niesamowitych splotów akcji. Wywołuje masę emocji i niezwykłego napięcia. Książka czyta się sama i uzależnia swoją intensywnością. Czytelnik nie jest w stanie jej odłożyć ani na chwilę, bo pragnie wiedzieć więcej. Lubisz mrok, akcję, emocje i niepokój - czyli istną mieszankę wybuchową? Jeśli tak, to ko­niecznie sięgnij po Szept mroku. Ta książka jest dla Ciebie!" K.A. Figaro

"Ta książka to gwarancja zarwanej nocki, bo kiedy już zaczniesz czytać, nie będziesz mogła się od niej oderwać! Historia Mii wciąga, rozgrzewa powoli i z rozmysłem, jest pełna napięcia, tajemnic, a do tego wszystkiego okraszona dreszczykiem strachu. Przystojny i władczy stalker, pokrzywdzona przez los, łaknąca ciepła i bezpieczeństwa dziewczyna oraz zakazany związek - czego więcej można chcieć od gorącego romansu?" Alexa Lavenda

Kup książkę Szept mroku

Opinie o książce - Szept mroku

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-10-05, Ocena: 4, Przeczytałem,
Mia otrzymuje niepokojące wiadomości od tajemniczego prześladowcy. Ktoś ją obserwuje, śledzi każdy jej krok i wciąga w niebezpieczną grę. Ostatnie dni szkoły średniej zapowiadają upragnione wakacje i ucieczkę od rodzinnych problemów oraz nieobliczalnego stalkera. Jednak to, co wydaje się tylko głupią zabawą, przeradza się w prawdziwy koszmar. Czy to możliwe, że szalonym mężczyzną jest ktoś z otoczenia Mii, kto wie o niej więcej niż wszyscy? I kto nie zawaha się wykorzystać tej wiedzy, kiedy tylko Mia przestanie być mu posłuszna? Z twórczością autorki spotykałam się głównie przy okazji antologii, a jeśli chodzi o pełnowymiarowe książki, to czytałam tylko jedną, która z tego co kojarzę średnio mi się podobała, a postanowiłam znów dać szansę powieścią Kingi i dlatego właśnie sięgnęłam po "Szept mroku". Język jakim posługuje się autorka jest prosty i przyjemny w odbiorze, sprawia to, że książkę czyta się naprawdę błyskawicznie, ja losy Mii pochłonęłam w jeden wieczór. Fabuła została ciekawie zakreślona i równie dobrze poprowadzona. Historia została przedstawiona z perspektywy głównej bohaterki, co pozwoliło mi lepiej ją poznać, dowiedzieć się co czuje, myśli, z czym się mierzy, czego się obawia, a tym samym lepiej zrozumieć jej postępowanie oraz decyzję, chociaż muszę przyznać, że nie zawsze ze wszystkim się zgadzałam i to akceptowałam. Autorka od pierwszych stron trzyma czytelnika w napięciu i nie odpuszcza nawet na chwilę, bohaterowie ...
Avatar użytkownika - Dagus93
Dagus93
Przeczytane:2022-09-18,

Mia, młoda dziewczyna, której tak naprawdę w głowie powinno być tylko ukończenie szkoły. Pewnego dnia zaczyna dostawać dziwne i anonimowe SMS-y, które na początku traktuje jako głupi żart. Szybko się jednak okazuje, że to co według niej miało być zabawą przeradza się w coś poważnego, mrocznego i groźnego. Kobieta ma swojego stalkera! Tajemnicza osoba, która jest po drugiej stronie telefonu zna sekrety kobiety, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Zdecydowanie wie, że ma ją w garści i może rozdawać karty jak tylko chce. Kto okaże się być prześladowcą MII?

Książkę czyta się naprawdę błyskawicznie i wciąga nas w świat intryg od swoich pierwszych stron. Rozdziały są krótkie, treściwe i w większości pisane z perspektywy naszej głównej bohaterki. Ja podczas czytania miałam swoje typy co do tego, kto jest stalkerem, ale nie będę Wam nawet zdradzać tego, czy udało mi się zgadnąć! Zdecydowanie sami powinniście się przekonać i sięgnąć po książkę Pani Kingi. Polecam!

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2022-09-10, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

„Szept mroku” to wrześniowa premiera autorstwa Kingi Litkowiec, wydana przez Wydawnictwo Lipstick Books. Z niecierpliwością wyczekiwałam premiery i swojego egzemplarza ciekawa tego, co tym razem zafunduje nam autorka.

Mia to uczennica ostatniej klasy liceum. Odlicza już dni do zakończenia roku szkolnego i wakacji, które planuje spędzić na obozie. Jedno nie daje jej jednak spokoju, tajemnicze wiadomości od nagabującego ją do miesięcy stalkera, które z dnia na dzień staja się coraz bardziej przerażające i ingerujące w jej prywatność. Gdy Mia postanawia odpisać na jedną z nich, dostaje tylko jedną wiadomość „Gra się rozpoczęła” od tego dnia – jej życie obiera zupełnie inny kierunek.

Po raz kolejny mamy możliwość przenieść się do świata pełnego mroku, tajemnic i intryg, które stopniowo dawkuje nam autorka. Fabuła została tak poprowadzona, że podczas lektury ciągle zastanawiamy się co za chwilę nastąpi. Akcja nabiera tempa i z każdą stroną coraz bardziej fascynuje czytelnika.  Autorka świetnie wykreowała postacie. Stopniowo poznajemy zarówno Mię, jej przeszłość, demony, które ją prześladują, jak i jego – tajemniczego stalkera, człowieka, który zdaje się mieć chorobliwą wręcz obsesję na punkcie dziewczyny. Niespodziewane spotkania, szantaże, które stosuje na niej, aby osiągnąć swój cel, coraz bardziej przerażają Mię, która zrobi wszystko, aby jej sekrety nie ujrzały światła dziennego. Kim jest tajemniczy prześladowca? Jaki jest jego cel?

Dla tych co znają już pióro autorki, nie będzie nowością, że książkę czyta się niezwykle szybko. Przyjemny styl, wartka akcja, która wciąga czytelnika a w szczególności rosnąca namiętność i pasja między postaciami sprawiają, że nie można się od niej oderwać a ciekawość sprawia, że chcemy poznać losy bohaterów. Zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję.

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-09-08, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

„Moje życie zaczęło przypominać film, bo to, co się działo, nie mogło być przecież prawdą. Kolejny dzień od samego początku zapowiadał jedynie problemy.”

Mia od dłuższego czasu otrzymuje dziwne wiadomości z nieznanego numeru. Z każdą kolejną dziewczyna odczuwa coraz większą frustrację i strach. Najgorsze, że nie wie kto za tym wszystkim stoi. Pod wpływem emocji odpisuje na SMS i nieświadomie zaczyna grę. Stalker grozi jej ujawnieniem wszystkich skrywanych tajemnic, jeżeli mu się nie podporządkuje. Co takiego ukrywa Mia, że boi się zdemaskowania? Jakich czynów się dopuściła? I przede wszystkim czego od niej chce prześladowca?

Autorka stworzyła wspaniały thriller erotyczny który od pierwszych stron wciąga nas w mroczny świat. Tajemniczy stalker pobudza naszą wyobraźnię i nie daje o sobie zapomnieć. Zaczyna się od SMS i listów a kończy na spotkaniach skrywających swoją twarz. Nie mogłam rozgryźć człowieka, który był zdolny do takich rzeczy. I w życiu bym nie zgadła kto za tym stoi i to z jakiego powodu. Po odkryciu prawdy nie byłam w stanie przyswoić sobie tych rewelacji. Do tej pory siedzi mi to w głowie.

Towarzyszyłam Mii w tej całej podróży z zapartym tchem i bijącym sercem. W niektórych momentach sama dostawałam gęsiej skórki. Nie wiem czy bym się odważy zagrać w grę tak jak zrobiła to dziewczyna. Wymagało to od niej wiele odwagi. Z drugiej strony nie chciała być zdemaskowana więc może powinna się przyznać do błędów i nie brać udziału w grze. Trudno jednoznacznie ocenić sytuacje w której się znalazła.

Jestem pod ogromnym wrażeniem fabuły jaką stworzyła pisarka. Od samego początku jesteśmy wrzuceni w wir wydarzeń, które z każdą kolejną stroną nabierają tempa, aby pod koniec w kulminacyjnych momencie wybuchnąć i nadać sens wszystkim działaniom. Z czystym sercem stwierdzam, iż jest to najlepsza książka autorki. Polecam ogromnie i jestem ciekawa czym jeszcze nad zaskoczy.

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2022-09-04,

„Szept mroku” to Kinga Litkowiec w zupełnie nowej odsłonie.

Mia otrzymuje tajemnicze wiadomości od stalkera. Mężczyzna zna jej wszystkie najmroczniejsze sekrety i wciąga dziewczynę w niebezpieczną grę. Grę, która staje się dla nastolatki największym koszmarem, ale i początkiem czegoś niezwykłego i… zmysłowego.

Takiej Kingi Litkowiec jeszcze nie znaliśmy. Nie dość, że fabuła książki odbiega od jej poprzednich publikacji, to jeszcze odnoszę wrażenie, że styl autorki także stał się dużo lepszy. Litkowiec wciąga nas w niebezpieczną, ale i pełną namiętności oraz pożądania grę pomiędzy stalkerem, a ofiarą. Akcja porywa nas od pierwszej strony i sprawia, że chcemy więcej i jeszcze więcej.

Jest strach, są tajemnice i zakazany romans. Autorka w świetny sposób pokazała jak łatwo manipulować osobami, które mają za sobą ciężką przeszłość i są niestabilne emocjonalnie. Przyglądamy się jak Mia tak naprawdę gubi się we własnym życiu. Jej zachowanie może budzić kontrowersje, dla wielu osób pewnie nie będzie do końca zrozumiałe. Jednak przecież jest to fikcja literacka, gdzie wszystko może się wydarzyć. Autorka znana jest z mocniejszych scen erotycznych, których tak naprawdę tutaj nie znajdziemy. Owszem są sceny o lekkim zabarwieniu erotycznym, ale to nic w porównaniu do innych pozycji autorki. Niemniej jednak bardzo mi się to podobało, ponieważ główne wątki nie zostały przyćmione i mogliśmy dostrzec w wielu scenach ważne przekazy dla czytelnika.

Prócz wątku stalkera i skomplikowanej relacji miłosnej otrzymujemy także wątek ze skomplikowanymi relacjami rodzinnymi i molestowaniem. Nawet momentami żałowałam, że wątek rodzinny nie został lepiej rozbudowany. Stanowił on dość ważny i mocny element całej powieści.

Nasi bohaterowie są specyficzni. ich portrety psychologiczne są bardzo ciekawe i widać, że dość dobrze przemyślane. O ile Mia to zagubiona w swoich emocjach dziewczyna to Gabriel jest prawdziwym Lucyferem. To jego postać najbardziej przypadła mi do gustu. Kryje on w sobie mrok, ale i głębokie uczucie. jest to typowy obraz niegrzecznego chłopca, który najmocniej pociąga kobiety.

„Szept mroku” to nowa i w moim odczuciu najlepsza odsłona Kingi Litkowiec. Mam nadzieję, że autorka niezaprzestanie pisania thrillerów erotycznych, bo w porównaniu do romansów mafijnych z których możemy ją znać najlepiej „Szept mroku” wypada tutaj najlepiej. Zachęcam Was do przeczytania!

Mia od jakiegoś czasu dostaje dziwne wiadomości. Dziewczyna jest niemal pewna, że to jakiś kolega jej młodszego brata robi sobie żarty. Początkowo nie bardzo się nimi przejmuje, jednak im częściej się pojawiają, tym zaczynają ją bardziej niepokoić. Przyjaciółki, którym o nich mówiła, radzą, aby udała się na policję. Mia co prawda tego nie robi, jednak po raz pierwszy odpisuje na wiadomość, informując nadawcę, że jeśli nie da jej spokoju, zgłosi to. Tak zaczyna się niebezpieczna gra, w której dziewczyna musi wziąć udział. Osoba, która do niej pisze, zna jej wiele sekretów, które zraniłyby bliskich jej ludzi. Dlatego nie ma wyjścia, musi robić to, co jej każe, a na SMS się nie skończy. Na dodatek to nie jest jedyny problem, z jakim będzie się zmagać. Po czternastu latach przypomina sobie o niej i jej bracie ojciec. Do mężczyzny nie dociera, że nie chcą mieć z nim nic wspólnego, a ich matka niczego nie ułatwia. Jak sobie z tym poradzi? Czy przebaczy ojcu? Jak potoczy się dziwna gra? Kto jest jej autorem? Czy Mia jest w niebezpieczeństwie?

Bardzo lubię książki pani Kingi Litkowiec, dlatego z chęcią sięgam po nowości. Kiedy dowiedziałam się, że tym razem będzie coś zupełnie innego, byłam bardzo ciekawa, jaka będzie ta książka. Po przeczytaniu stwierdzam, że jest świetna. Historia okazała się ciekawa, wciągająca, niebanalna, mroczna. Momentami dosłownie czułam strach głównej bohaterki, a zakończenie mocno mnie zaskoczyło (w pozytywnym znaczeniu tego słowa). Od książki nie mogłam się oderwać, chciałam jak najszybciej odkryć wszystkie sekrety i dowiedzieć się jak to się skończy, jakie decyzje podejmie nie tylko Mia, ale również jej prześladowca.

Główną bohaterką jest młoda dziewczyna Mia. Jest bohaterką ciekawą, mającą wady i zalety (a przez to wywołującą emocje w czytelniku). Według mnie jest odważna, waleczna, a jednocześnie wie, kiedy odpuścić. Woli sama cierpieć niż pozwolić na zranienie bliskich sobie osób. Osobiście ją polubiłam.

„Szept mroku” to według mnie świetna książka, z którą po prostu nie da się nudzić. Z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - Ksiazkasercemwdl
Ksiazkasercemwdl
Przeczytane:2022-09-24, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2022,

?Recenzja przedpremierowa?

"Wszystko we mnie krzyczało, czułam się jak bohaterka horroru, która idzie prosto w pułapkę bestii. Szkoda tylko, że to było moje życie. "

Mia od jakiegoś czadu dostaje wiadomości, nie ma w tym nic dziwnego, prawda? Ale co w momencie, kiedy ich treść jest niepokojąca, a jej prześladowca odważa się na coraz śmielsze kroki. Lada dzień skończy liceum, ale te ostatnie dni będą niczym wyjęte z najgorszego koszmaru. Komuś wyjątkowo zależy, aby jej sekrety ujrzały światło dzienne. Będą mroczne... Nawet nie spodziewacie się, że tak młoda dziewczyna może skrywać coś takiego.

"Szept mroku" to zupełnie nowa odsłona autorki. Znana z rewelacyjnych romansów mafijnych teraz odważyła nam się na thriller i wiecie co? Muszę przyznać, że przepadłam tak jak w poprzednich książkach.

Akcja i jeszcze raz akcja. To, co tutaj się działo przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pełna niebezpieczeństwa, pożądania i sekretów historia, od której nie sposób się oderwać. Mia była osobą, którą w bardzo prosty sposób można było ustawić pod siebie dlaczego?, ponieważ pozwalała na to przeszłość, która była dla niej ciężka. W ten sposób jej umysł, emocje nie były do końca stabilne, a jej stalker w świetny sposób to wykorzystał. Nie obejdzie się bez zakazanego romansu, ale tym razem bez mocnych scen. Będą delikatne uniesienia, ale to wszystko, na co możecie tutaj liczyć.

Patrząc na całokształt książki, to stwierdzam, że autorka powinna serwować nam więcej takich historii, ponieważ doskonale jej to wychodzi. I mogę nawet powiedzieć, że w moim odczuciu, jest to jedna z lepszych, jak nie najlepszych książek, które do tej pory wydała. Czy może nas zaskoczyć czymś jeszcze? O tym dowiemy się w przyszłości.

Avatar użytkownika - czytam_book
czytam_book
Przeczytane:2022-09-14, Ocena: 6, Przeczytałem,

RECENZJA ?

Cześć w środę.

Książka miała swoją premierę 7.09.2022  ,,Szept Mroku" Kingi Litkowiec, od wydawnictwa Lipstick Book.

Jest to kolejna świetna propozycja książkowa jaką miałam okazję przeczytać, napisana ręką Pani Kingi i zapewne nie ostatnia.

Mia otrzymuje niepokojące wiadomości, ma wrażenie, że ktoś ją śledzi i obserwuje. Dziewczyna odlicza już dni do ukończenia szkoły średniej, które umożliwią ucieczkę od domu rodzinnego jak i tajemniczego stalkera. Z początku wszystko wydaje się głupim żartem, przeradza się w wielki koszmar.

Mia nieustannie czuje oddech prześladowcy i jednocześnie boi się, że jak popełni błąd wszystkie jej sekrety ujrzą światło dzienne.

Kto zna sekrety dziewczyny?

Czy sekrety Mii są bezpieczne, a może ktoś wykorzysta tą wiedzę przeciwko niej?

Przez książkę dosłownie przepłynęłam, z ciekawością śledziłam każdy ruch bohaterów, a z każdą kartką coraz bardziej byłam ciekawa jak ta historia się skończy.

A do tego ten magnetyzm i chemia pomiędzy głównymi bohaterami, czułam dosłownie te iskry.

Fabuła pełna emocji, zwrotów akcji, jak już myślałam, że wiem wszystko i już nic nie będzie dla mnie tajemnicą. To dzieje się coś nowego, autorka nie daje wytchnienia do ostatniej strony.

Mia podnosi z ziemi rzuconą jej rękawiczkę i podejmuje grę. Grę, w której dziewczyna gra według zasad tylko znanych szantażyście.

Kto wygra?

Jaki wpływ ta gra będzie miała na życie Mii?

Ja już wiem. A Ty podejmujesz rękawiczkę?

Zagrasz w grę ze stalkerem?

Avatar użytkownika - Women_books
Women_books
Przeczytane:2022-09-12, Ocena: 6, Przeczytałem,

"Nie jestem Kopciuszkiem. Nie zostawię Ci pantofelka.
Chcesz mnie? Więc znajdź mnie."

Nowa odsłona autorki, thriller erotyczny z nutą romansu. Czy wyszło dobrze takie połączenie?
Moim zdaniem wręcz genialnie! I śmiało mogę dołączyć do grona czytelników którzy mówią że to najlepsza książka autorki!
Cóż to były za emocje ? Już od pierwszych stron nie sposób się oderwać. Od początku czuć tu napięcie, tajemnice a dreszcze przechodzące po ciele dają uczucie strachu. Stalker który zna każda słabość bohaterki, zna wszystkie jej sekrety. Mia, która od pewnego czasu dostaje tajemnicze wiadomości, żyje w ciągłym strachu. Jej prześladowca wciąga ją w grę w którą musi grać według jego zasad.
Ta książka tak trzyma w napięciu od pierwszych stron, że nie sposób jej odłożyć do momentu zakończenia. Wszechobecny mrok, strach ale i namiętność rządzą w tej powieści. Czytając "Szept mroku" ma się uczucie ciągle napięcia, że zaraz coś się wydarzy, że zło czai się tuż za rogiem, a stalker to ktoś kogo byśmy się nie spodziewali. Autorka w wyśmienity sposób buduje atmosferę niepokoju, adrenaliny i zakazanego pragnienia. O tak. Ta książka zdecydowanie jest moim faworytem. Nieprzewidywalna, pełna adrenaliny powieść w której nic nie jest oczywiste. Pełno zwrotów akcji, dramatycznych momentów oraz traumatycznej przeszłości, która miała ogromny wpływ na losy bohaterów. Historia stworzona tak aby czytelnik nie mógł się od niej oderwać. I tak się właśnie stało ?
Polecam ?

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2022-09-06, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2022,

"Szept mroku" naszpikowany został niezliczoną ilością sekretów i tajemnic. Jak ja to uwielbiam w książkach! Do tego dochodzi jeszcze strach, towarzyszące napięcie i niepewność. Całość uzupełnia i podsyca pożądanie. Historia niesamowicie wciąga i trudno się od niej oderwać.

"Zabawa rozpoczęta. Weszłaś w nią, a teraz próbuj przetrwać."

Mia to mocno pogubiona dziewczyna z trudnymi przeżyciami. Pewnie wielu czytelników nie będzie w stanie zaakceptować jej momentami dość kontrowersyjnego zachowania, ale warto dać jej szansę i chociaż spróbować zrozumieć, bo to wszystko mogłoby w równym stopniu i nam się przydażyć. A i ona musi poznać prawdę o sobie samej. Z kolei Gabriel... z jednej strony władczy, mroczny typ, a gdy zajrzymy głębiej, to i w nim odnajdziemy pokłady uczuć.

"On chciał grać i zdobywać. Tego byłam pewna. Musiałam jedynie odpowiednio użyć tej wiedzy."

Wszystko w tej książce wydaje się być skomplikowane. Od bohaterów i ich miłosnej relacji, po rodziną (choć w przypadku tej drugiej można byłoby dużo szerzej rozwinąć motyw stalkera). Molestowanie, zakazany związek, duża różnica wieku, manipulacja, przekraczanie granic - to tylko część z tego, co zaserwowała nam Kinga Litkowiec.

Złożona, oryginalna fabuła, dopracowana strona psychologiczna postaci oraz to, że nic nie jest oczywiste dostarcza nie lada emocji. A już najbardziej to, kiedy wychodzi na jaw, kim tak naprawdę jest prześladowca Mii.

"Poczekam na ciebie tutaj i wtedy policzymy się nie tylko za to, co zrobiłaś."

Ta książka jest doskonałym dowodem na to, że nigdy nie wiemy kogo spotkamy w życiu i w jak dużym stopniu je odmieni.

"Z dnia na dzień moje życie przestało należeć do mnie. Czułam że wszystko co mnie czeka, będzie dla mnie koszmarem..."

"Szept mroku" to intrygujący thriller erotyczny, który wciąga w niebezpieczną grę pomiędzy stalkerem a ofiarą. Jakieś zasady? Pal licho z nimi! Wszystkie chwyty dozwolone. Odważysz się dołączyć? Ja przepadłam! Tylko pamiętaj - nikomu nie ufaj...

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2022-08-31, Ocena: 6, Przeczytałam,

Książka od samego początku daje wiele dreszczyków emocji. Mia uczennica szkoły średniej wiodła szalone życie, robiła co, chce i ma wiele tajemnic. Jej świat zaburzy prześladowca, który zacznie ją gnębić SMS oraz listami w szafce szkolnej. Niepokojące wiadomości, dziwne żądania. Dziewczyna wszystko musi utrzymać w tajemnicy przed wszystkimi. Jej dziwne zachowanie usprawiedliwia problemami z rodzicami, które w końcu na prawdę się pojawią pojawieniem się ojca po wielu latach nieobecności. Dziewczyna będzie uciekać z domu prosto w ręce prześladowcy.

Książka to jedna wielka gra, która bohaterka rozpoczęła dawno temu i o niej zapomniała. Szalone wydarzenia spowodowane przez alkohol. Wyskoki nastoletnie i wiele nieodpowiedzialnych zachowań doprowadzi do tego, że bohaterka będzie spełniać rozkazy swojego stalkera, który szantażuje ją Jej wybrykami, że wyjdą na świat dzienny.

Książka zupełnie inna od poprzednich autorki. Pomimo że mamy wiele niegrzecznych momentów, pojawiają się one w drugiej części książki oraz pożądanie wielkie. Natomiast w pierwszej części mamy zagadkę, kto szantażuje dziewczynę i najważniejsze pytanie dlaczego. Dużo dreszczyków, bo każda nowa wiadomość dodawała kolejne emocje. Duża różnica wieku pomiędzy bohaterami oraz zakazane uczucie pomiędzy. Tego wam nie zdradzę. Książkę czyta się błyskawicznie i ja miałam wielki niedosyt. Gra, która prowadzi bohater, jest ciekawa i momentami chora. Książka rozbudza wyobraźnię i wiele odczuć rozbudza, które uwielbiam podczas czytania.

Kolejna książka książki, która jestem zachwycona. Ta historia wyjątkowe miejsce znajdzie w moim serduszku, ponieważ Autorka poszła w ścieżkę, która najbardziej lubię. Psychopata, zagadki oraz chore akcje. A co doprowadzi do takiego zachowania .. Warto poznać ta historie, bo Szept mroku zabrał mnie do wirtualnego świata wyobraźni w mojej głowie. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać historie dużo przed premierą i poznać te tajemnice. Jak dla mnie książka najlepsza z najlepszych.

Bez zgody
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Bez zgody

Kiedy marzenia okazują się koszmarem, można liczyć już tylko na to, że diabeł odkryje w sobie sumienie Marina miała własny pomysł na życie, jakże inny...

Miasto mafii 2
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Miasto mafii 2

Hope Clarke jest zadowolona z życia w Nowym Jorku. Do czasu. Staje się świadkiem zabójstwa, którego dopuścił się sam Lucas Rossi. Od tej chwili Hope...

Żony Konstancina
Ewelina Ślotała