On ma władzę. Mystic#2

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
AUTOR: KINGA LITKOWIEC

WYDAWNICTWO: PASCAL
LOVE BOOK

„Nie zamierzam się poddawać, bo dlaczego miałbym to robić? Skoro już wykonałam jednak krok za sprawą głupoty, wykonałam kolejny i jak znam samą siebie, także następny...”

„ON MA WŁADZĘ” to druga część cyklu Mystic (tom 2). To historia Emily i Zaca, ale również spotkamy bohaterów z poprzedniej części.
Książka wciągnęła mnie już od pierwszych stron i powiem, że autorka z każdą kolejną częścią podnosi poprzeczkę i wydaje mi się, że jest jeszcze lepsza niż część pierwsza. Fabuła świetnie wykreowana, dynamicznie poprowadzona, nieprzewidywalna, składa się z kilku wątków, jest intrygująca i trzyma w napięciu do ostatniej strony.
Pełna emocji, piekielnie gorąca, z elementami BDSM, z dużą dawką niepewności, mrocznych tajemnic, intryg, zwrotów akcji, z wątkiem szantażu, opowieść, którą niesamowicie wciąga, a każda kolejna strona nie pozwalała się od niej oderwać.
Autorka stworzyła niesztampową fabułę i pokazała, że od nienawiści do miłości dzieli,  tylko jeden krok a niewidzialna granica może pęknąć w każdym momencie i uderzyć ze zdwojoną siłą. Pokazuje bardzo trudne relacje rodzinne.
Autorka ma niesamowicie lekkie pióro, które sprawia, że książkę pochłania się bardzo szybko.
Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Emily i Zaca, dzięki czemu możemy poznać ich dokładniej, zajrzeć w głąb ich duszy i zobaczyć, jakimi są ludźmi, co skrywają.

Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści, różnorodni, charakterni, którzy intrygują. Czuć było pomiędzy nimi napięcie i to coś, co ich do siebie przyciągało.
Zac Sparks to pewny siebie, arogancki mężczyzna, który pokazał całkiem inną twarz, okazał się,  całkowicie inny niż myślałam.
Maski, które zakładał, powoli zostawały odsłonięte, choć tylko częściowo.

„Czuję jego oddech na karku, sama też znów szybko oddycham. Co mam zrobić? Co powiedzieć? Jaką drogę wybrać? Niezależnie od mojej decyzji spotkają mnie konsekwencje, których nie jestem w stanie przewidzieć. Zdecydować się na ryzyko i miłość czy na spokojne i być może nudne życie?”

Emily Gordon, bojąc się, konsekwencji swoich czynów porzuca studia i wraca na Upper East Side. Jednak większość swoich tajemnic, trzyma w tajemnicy przed wszystkimi. Demony przeszłości ciągną się za nią, co chwilę dając o sobie znać i nie pozwalając zapomnieć o tym co było. Zaczyna pracę u Raven i Jamesa. Tylko jednej osobie wyznała całą prawdę.
Zac, który był jej wrogiem i nienawidziła od lat, staje się jej oaza spokoju, wsparciem i jest mężczyzną, przy którym zaczyna czuć się bezpieczna. Znalazła kogoś, kto dokładnie wie, czego potrzebuje.
Jednak ich życie komplikuje się coraz bardziej i niczego nie mogą być pewni.
Czy pomimo tego co się dzieje wokół nich, będą umieli zawalczyć o swoje szczęście?

-Czy Zac pokaże Emily swoją prawdziwą twarz?
-Czy Emily i Zac zbudują trwały związek?
-Kto chce zaszkodzić Emily i Zacowi?
-Przed czym ucieka i co zrobiła Emily?
-Jaki rachunek przyjdzie jej zapłacić za pomoc Zaca?
-Czy Zac wyjawi swoje tajemnice przed Emily?
-Czy kobieta pokona demony przeszłości, które dręczą jej serce i umysł?
-Czy Emily poniesie kondycje swoich decyzji?

Polecam.🖤❤️🖤❤️

Dziękuję autorce i wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o On ma władzę. Mystic#2:

Kup książkę On ma władzę. Mystic#2

Szept mroku
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Szept mroku

Królowa Romansów Mafijnych powraca! Kinga Litkowiec w nowej, zmysłowej i przepełnionej sekretami opowieści. Mia otrzymuje niepokojące wiadomości od tajemniczego...

On jest prawem. Mystic#3
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - On jest prawem. Mystic#3

Nie wierzyłam, że Dylan odwzajemni moje uczucia. Postanowiłam więc o nim zapomnieć. Poznałam Paula. Zaręczyłam się i planowałam ślub jak z bajki. ...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;