Operacja Czerwona Kokardka

To najnowszy - już osiemnasty tom świetnej serii detektywistycznej.
Policja w Elvestad prowadzi śledztwo w sprawie serii tajemniczych kradzieży, ale nie zauważa kilku ważnych śladów. Między innymi tego, że wszystkie domy, w których doszło do włamania, zostały wcześniej oznakowane w szczególny sposób. Biuro Detektywistyczne nr 2 rusza do akcji! Tiril, Oliver i Otto muszą nie tylko dowiedzieć się, kto za tym stoi, ale też złapać złodziei, zanim ci wyjadą z ich miasteczka.
Młodzi detektywi potrafią genialnie dedukować i szybko wpadają na trop złodziei. Czy zdążą zapobiec ucieczce rabusiów?

Na końcu książki na młodych czytelników czeka kilka fajnych detektywistycznych aktywności.

Znam wszystkie części przygód młodych detektywów i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejny tom.
Seria przeznaczona jest dla trochę mlodszych czytelników - do samodzielnego czytania 6+, ale wierni - starsi czytelnicy, nie będą rozczarowani.

Informacje dodatkowe o Operacja Czerwona Kokardka:

Kup książkę Operacja Czerwona Kokardka

Operacja cyrk
Jrn Lier Horst0
Okładka ksiązki - Operacja cyrk

Tiril, Oliver i Otto ponownie na tropie! Do Elvestad przyjeżdża cyrk Mantovani. Całe miasto uczestniczy w cyrkowej paradzie, publiczności prezentują...

Operacja Człowiek w Czerni
Jrn Lier Horst0
Okładka ksiązki - Operacja Człowiek w Czerni

Druga część detektywistycznej serii dla dzieci. Pośrodku ścieżki ktoś wykopał dużą, głęboką dziurę. Oliver nie zauważa jej na czas i przelatuje przez...