Osaczona

Tom 3 cyklu Wyklęta

Wreszcie przeczytałam tak długo wyczekiwaną książkę.
"Osaczona" Joss Stirling po prostu skradła moje serce. Nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie ją przeczytam.. I ani trochę się nie zawiodłam. Jestem pod ogromnym wrażeniem.. byłam strasznie ciekawa historii Damiena.
Rose stoi przed zadaniem wymagającym niezwykłej odwagi i determinacji. Musi zebrać ogromną sumę pieniędzy aby ratować zycie ojca. Kiedy drogi Damiena i Rose się przecinają każde z nich ma jasno określony cel. Nie wzięli pod uwagę jednak miłości. Czy oprą się łączącemu ich uczuciu ?
Jest to opowieść o miłości, zaufaniu zdradzie, przyjaźni, wybaczeniu,walce,ratunku.
Powieść należy do literatury obyczajowej i jest trzecia częścią wciągającej serii "Struck". Już nie mogę się doczekać ostatniego tomu.
Autorka ma zadziwiający talent do tworzenia niesamowitych powieści.
Książka pokazuje siłę miłości,przywiązania, zaufania i przyjaźni. Opowiada o młodych, inteligentnych ludziach przed którymi stają nie lada zadanie i aby mu podołać muszą stanąć na wysokości zadania. Ponadto pokazuje że nie warto ufać pozorom.
Jestem pod całkowitym wrażeniem tej niesamowitej powieści. Polecam ją każdemu.
Każda strona czytałam z zapartym tchem. Nie jestem w stanie opisać wrażenia jakiego na mnie wywarła.
Zachwyca nie tylko fabułą ale i okładką przez którą można interpretować na wiele sposobów odnosząc się do jej treści.

Książka nie jest gruba więc można ją szybko przeczytać w jeden wieczór.

Informacje dodatkowe o Osaczona:

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Osaczona

Wyklęta
Joss Stirling0
Okładka ksiązki - Wyklęta

Są tajemnice, które mogą kosztować życie… Za porośniętymi bluszczem murami elitarnej angielskiej szkoły gnieżdżą się niebezpieczny spisek...

Śmiało, Angel!
Joss Stirling0
Okładka ksiązki - Śmiało, Angel!

Angel ma charakterek! Kontrolowanie sawanckich zdolności, które posiada, to dla niej prawdziwe wyzwanie. Na festiwalu muzycznym, gdzie występuje...