Oskarżony

Tom 2 cyklu Idealnie nieidealni

Kto nie zna książek autorki, która ma charakterny styl i wie jak napisać doskonałą oraz wciągającą powieść? Jeżeli jeszcze nie czytaliście nic z dorobku Darcy to zapewniam, że warto szybko nadrobić zaległości. Ta kobieta po prostu czaruje piórem i dostarcza niezapomnianych wrażeń.
Historia Emmy to drugi tom z cyklu Idealnie nieidealni.

Przybliża nam postać tej dziewczyny, która została skrzywdzona oraz porzucona. Jeszcze ma ogromny problem, dlatego ukrywa swój stan przed bratem, który chce ją strzec wbrew jej woli.

Zack podkochuje się w niej od lat i przyjaźni się z Loydem. Mężczyzna postanawia chronić ją i walczyć o jej uczucia. Jednak Emma jest uparta i porywcza, a dodatkowo na drodze do szczęścia tej dwójki staje ktoś tajemniczy.

Co ukrywa dziewczyna przed bratem? Jakie demony z przeszłości prześladują Zacka? Kto próbuje namieszać w ich życiu? Czy im coś zagraża i są w niebezpieczeństwie?
Powiem wam szczerze, że nie mogłam zasnąć po przeczytaniu tej historii. Liczyłam na happy end a otrzymałam zupełnie coś innego, czego bym się nigdy nie spodziewała. Ta opowieść urwała się w takim momencie, że mam ochotę włosy sobie powyrywać i wyć z rozpaczy, gdyż zżera mnie ciekawość co wydarzy się dalej. Muszę uzbroić się w cierpliwość i jakoś znieść ten czas oczekiwania.

Fabuła nawet przez moment nie przynudza, jest dynamiczna, naszpikowana wieloma zwrotami akcji, niezwykle ciekawa, z humorem i dreszczykiem. Główni bohaterowie jak i drugoplanowi są wykreowani wręcz po mistrzowsku, są wewnętrznie silni, po przejściach, odważni oraz dążą do celu po trupach.

Przepadłam od pierwszych stron, oddałam serce i duszę, a emocje jakie odczułam podczas lektury owładnęły mnie na długi czas. Mamy tu wszystko czego można chcieć od dobrej książki czyli wątek miłosny, więzy rodzinne, porachunki mafii, zemsta, krew, strzelanina i taka chemia, że aż wszystko wkoło gęstnieje i iskrzy, gdy Emma i Zack są obok siebie.

Autorka stworzyła świetną powieść, dialogi są genialne, a sceny zbliżeń tak namiętne i gorące, że aż parzą. Jednak nie znajdziemy tu wulgarnego, wyuzdanego seksu, lecz wyważone, ze smakiem połączenie dwóch serc, które biją dla siebie. Polecam!

Informacje dodatkowe o Oskarżony:

Kup książkę Oskarżony

Wyzwolony
Darcy Trigovise0
Okładka ksiązki - Wyzwolony

Możesz otoczyć się potężnym murem, założyć zbroję ze stali i rzucać mu wyzwanie, kiedy przykłada ci broń do głowy... Aurora zrobiła to wszystko, a nawet...

Zatracony
Darcy Trigovise0
Okładka ksiązki - Zatracony

Emanująca z jego ciała kontrola, chłodny wyraz twarzy oraz szare oczy, które zdają się wiedzieć wszystko, a jednocześnie nie chcą nic zdradzić... Życie...