Ostatni dom na zapomnianej ulicy

“Ostatni dom na zapomnianej ulicy” jest  jedną z niewielu przeczytanych przeze mnie książek o których tak naprawdę nie wiem co napisać. Po pierwsze dlatego, że pisząc o niej nie chciałabym zdradzać zbyt wielu szczegółów, a po drugie sama do końca nie potrafię określić czy „Ostatni dom na zapomnianej ulicy” mi się podobał czy też może nie. Bardzo trudno jest mi ją zrecenzować. Nie czytałam wcześniej tak napisanej książki. Jest to z pewnością pozycja warta przeczytania i dość nietuzinkowa, ale jednocześnie bardzo dziwna i przerażająca, jak również nawet momentami denerwująca,
lecz nawet mimo tego trudno ją odłożyć na półkę. Na pewno w mojej pamięci zapadnie na długi czas.
Autorka z pewnością włożyła bardzo dużo pracy w przygotowana do napisania tej książki, zaplanowała ją dosyć dobrze. Ukazuje w niej jak złożona jest ludzka psychika, pokazując jednocześnie całe zło świata i walkę z nim. Lecz czegoś moim zdaniem zabrakło w tej książce.
Może po prostu to nie jest literatura dla mnie, zbyt ciężka i męcząca w czytaniu, jakby momentami nawet chaotyczna, chociaż na koniec wszystko się układa jak należy i wszystkie wątki znajdują swoje miejsce.

Polecam wszystkim, którzy chcą przeczytać coś zupełnie innego.

Informacje dodatkowe o Ostatni dom na zapomnianej ulicy:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2021-07-28
Tytuł oryginału: The Last House On Needless Street
Tłumaczenie: Martyna Tomczak
Dodał/a opinię: Myszka77

Zobacz opinie o książce Ostatni dom na zapomnianej ulicy

Kup książkę Ostatni dom na zapomnianej ulicy

Sundial
Catriona Ward0
Okładka ksiązki - Sundial

Nie możesz uciec przed tym, co masz we krwi...Wszystko, czego Rob chciała, to normalne życie. Mąż, dwoje dzieci i ładny dom na przedmieściach zdają się...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;