Otwórz oczy

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2020-07-15
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366520677
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: zaczytana_optymi
Tom 3 cyklu Oczy wilka

Ocena: 4 (4 głosów)

"... nie da się zaplanować przyszłości. Wszystko zależy od ludzi, których spotykamy na swojej drodze. Gdy pojawia się na niej ktoś wyjątkowy, bardzo trudno jest się trzymać jakiegokolwiek harmonogramu. Rzeczywistość nabiera nowych barw i kształtów. .." 

- zgadzacie się z tym cytatem? Macie w swoim życiu takie osoby dla których zmienilibyście swoje plany i życie? 

Taką osobą w życiu Leny stał się Artur. Mimo tego, że to jej życie zostało przez niego zaplanowane, Artur stał się dla niej całym światem. 
.
W trzeciej części tej trylogii to Lena musi walczyć o swojego męża, który przez intrygi swojego rodzeństwa stracił pamięć. Żal mi było Leny i tego, że Artur jej nie pamięta... (musiałam z wrażenia przeczytać ostatnie kartki i zobaczyć czy to się dobrze skończy, bo nie wytrzymałam presji🙈).
.
Pomimo tego, że jest to trzecia część - napięcie budowane jest ciągle... ciągle coś się dzieje. Czytając nie ma mowy o nudzie... 
.
Nie zabrakło także nowych bohaterów, którzy zostali dobrze wpasowani w całość tej trylogii. Poznajemy rodzeństwo Artura, które nas zaskakuje na samym końcu (nie spodziewałam się tego😁), nową asystentkę w laboratorium i ochroniarza w rezydencji Mangano. 

No i w końcu poznajemy rodzinną tajemnicę, którą skrywa Artur przed Leną. .
.
Zakończenie książki jest naprawdę świetne!

Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tej wspaniałej historii Leny i Artura. Ich miłość była tak silna, że pokonała wiele przeszkód. Walczyli o siebie nawzajem i pokazali, że nie ma nic ważniejszego niż MIŁOŚĆ. 
.
"O zaufaniu się nie rozmawia. Ono jest albo go nie ma. Człowiek podświadomie wyczuwa, czy może komuś zaufać. Nie musi być do tego nakłaniany..."

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Otwórz oczy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Otwórz oczy
Inne książki autora
Stażystka
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Stażystka

Zakazany układ i seria tajemniczych zbrodni. Wciągający thriller psychologiczny Alicji Sinickiej. Marek Skalski szuka stażystki. Pomaga mu w tym Ewa...

Winna
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Winna

Ona jest zawsze winna... Wendy jest wyczerpana. Otaczają ją toksyczni ludzie: jej ojciec, który obwinia ją o wypadek z przeszłości i jej były ukochany...

Zobacz wszystkie książki tego autora