Otwórz oczy

Data wydania: 2020-07-15
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366520677

Tom 3 cyklu Oczy wilka

Wyczekiwane zakończenie pełnej namiętności i tajemnic serii Oczy wilka autorki bestsellerów, Alicji Sinickiej

Niewygodna przeszłość często powraca w najmniej oczekiwanym momencie.

Cena za bycie żoną Artura jest bardzo wysoka. Jej ukochany wciąż patrzy na Lenę tym samym lazurowym spojrzeniem, ale w jego oczach da się dostrzec głęboką ciemność i coś, czego nie zaznała nigdy wcześniej...

Tajemnica, którą skrywa przed Leną Artur, wprowadzi do ich wspólnego życia chaos i zmieni wszystko. To ona musi stawić czoła wielkiemu wyzwaniu. To ona musi podjąć walkę o ich miłość. Musi też znaleźć w sobie siłę i zebrać resztki nadziei mimo lęku i niespodziewanych przeciwności losu. Losu, który zgotował jej nieobliczalny ukochany.

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Otwórz oczy

Opinie o książce - Otwórz oczy

Avatar użytkownika - zaczytana_optymi
zaczytana_optymi

"... nie da się zaplanować przyszłości. Wszystko zależy od ludzi, których spotykamy na swojej drodze. Gdy pojawia się na niej ktoś wyjątkowy, bardzo trudno jest się trzymać jakiegokolwiek harmonogramu. Rzeczywistość nabiera nowych barw i kształtów. .."

- zgadzacie się z tym cytatem? Macie w swoim życiu takie osoby dla których zmienilibyście swoje plany i życie?

Taką osobą w życiu Leny stał się Artur. Mimo tego, że to jej życie zostało przez niego zaplanowane, Artur stał się dla niej całym światem.
W trzeciej części tej trylogii to Lena musi walczyć o swojego męża, który przez intrygi swojego rodzeństwa stracił pamięć. Żal mi było Leny i tego, że Artur jej nie pamięta... (musiałam z wrażenia przeczytać ostatnie kartki i zobaczyć czy to się dobrze skończy, bo nie wytrzymałam presji🙈).
Pomimo tego, że jest to trzecia część - napięcie budowane jest ciągle... ciągle coś się dzieje. Czytając nie ma mowy o nudzie...
Nie zabrakło także nowych bohaterów, którzy zostali dobrze wpasowani w całość tej trylogii. Poznajemy rodzeństwo Artura, które nas zaskakuje na samym końcu (nie spodziewałam się tego😁), nową asystentkę w laboratorium i ochroniarza w rezydencji Mangano.

No i w końcu poznajemy rodzinną tajemnicę, którą skrywa Artur przed Leną. .
Zakończenie książki jest naprawdę świetne!

Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tej wspaniałej historii Leny i Artura. Ich miłość była tak silna, że pokonała wiele przeszkód. Walczyli o siebie nawzajem i pokazali, że nie ma nic ważniejszego niż MIŁOŚĆ.
"O zaufaniu się nie rozmawia. Ono jest albo go nie ma. Człowiek podświadomie wyczuwa, czy może komuś zaufać. Nie musi być do tego nakłaniany..."

I mamy koniec.
Otwórz oczy to ostatnia książką w której spotykamy się z Leną i Arturem. W tym miejscu muszę powiedzieć że w tej serii nie mamy "podgrzewanych kotletów" Pierwsza i trzecia książka były świetne i porywające, druga część była znośna.

Leno: bierzesz ślub wiedząc, że Artur ma sekrety? Serio? Ja wiem, że miłość wybacza wiele, ale ja jednak wolałabym wiedzieć co kryje Artur.
No i już wiem, bo dowiadujemy się o tym z tej książki.

Co kryje Artur?
Czy i tym razem miłość przetrwa?

Tego dowiemy się z książki. Jedno jest pewne : nie da się przejść obojętnie wobec tej historii.

Nie chcę wam za dużo zdradzać, powiem tylko że tym razem to Artur straci pamięć z 7 lat swojego życia i to Lena będzie musiała wziąć sprawy w swoje ręce. Lena z delikatnej kobiety musi stać się twardą laską jeśli chce odzyskać Artura.

Ta seria wciąga i porywa a historia Leny i Artura na pewno nie jest typowym romansem.

Ja polecam!

Książka wciąga i jest fajnie napisana. Jednak fabuła ciągle się powtarza w każdej książce. Cały czas jest ten sam problem. Ktoś wrabia Lenę że jest wrogiem dla Artura i tak cierpi nie tylko jego fabryka ale związek i uczucie między nimi. Tak więc historia się powiela.

„Otwórz oczy” to trzeci i ostatni tom cyklu „Oczy wilka” Pani Alicji Sinickiej. To właśnie te wyzierające oczy z okładki, skłoniły mnie do sięgnięcia po ten tom.

Artur to mężczyzna z silnym charakterem, zarządzający ogromnym rodzinnym przedsiębiorstwem, w którym nie wszystkie jego działania są legalne. Lena i Artur właśnie się pobrali. W dniu ślubu mężczyzna powiedział jej, że zdradzi tajemnicę rodzinną. Gdy wyjawia kobiecie wszystko, ta wie, że grozi im niebezpieczeństwo. Ochrona została postawiona na nogi, obowiązuje czerwony kod – największego zagrożenia. Artur Mangano wie, że jego najsłabszym punktem jest jego żona. Kto będzie chciał go osłabić, musi zaatakować jego żonę. Czy Lena odnajdzie w sobie siłę aby zawalczyć o swojego mężczyznę i ich dalsze życie?

„Wydaje mi polecenia tonem nieznoszącym sprzeciwu. Wszedł w rolę szefa. Traktuje mnie jak podwładną. Nigdy jeszcze nie byłam z nim w takiej relacji. Nie wiem, jak sobie z tym poradzę. Wychodzę z sali, chwiejąc się na nogach. Nie sądziłam, że nasze kolejne spotkanie będzie emocjonalną drogą przez mękę.”

Ja już poznałam styl pisania Pani Alicji. Wiem, że mogę się spodziewać licznych zagadek, trzymających w napięciu wątków. A jednak ta historia mnie nie wciągnęła. Myślę, że to dlatego, iż nie czytałam wcześniejszych tomów i nie zżyłam się tak bardzo z Leną i Arturem. Dodatkowo wątek ogromnych pieniędzy i nielegalnych interesów nigdy mnie nie pociągał. Jestem jednak przekonana, że fanki serii będą zadowolone z rozwoju wydarzeń w „Otwórz oczy”. Czy miłość Leny i Artura przetrwa? A grożące im niebezpieczeństwo zostanie w porę zażegnane? Tego dowiecie się czytając tę historię.

Za książkę do recenzji dziękuję Wydawnictwu Kobiece. Na letni, wakacyjny wieczór jak znalazł. Zapraszam na stronę Wydawnictwa: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Wydawnictwo Kobiece

Ilość stron: 318

Data premiery: 15 lipca 2020

Służąca
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Służąca

Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła. Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym...

Oczy wilka
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Oczy wilka

Lena Kajzer, świeżo upieczona absolwentka studiów licencjackich, zaczyna właśnie nowy rozdział w życiu. Zmiana miejsca, staż w dużej firmie, pokój...

Wizna
Jacek Komuda