Paranoja

Tom 2 cyklu W lekarskim fartuchu

"Paranoja" Katarzyny Bereniki Miszczuk to drugi tom z cyklu "W lekarskim fartuchu".
Książka należy do gatunku kryminału, sensacji, thrillera.
Powieść jest kontynuacją "Obsesji" i jest po prostu tak samo jak poprzednia część napisana rewelacyjnie. Wciąga od pierwszych stron.
O czym jest "Paranoja"?
Lato w Warszawie obfituje w serię dziwnych samobójstw. Lekarz medycyny sądowej Marek Zadrożny zaczyba przyglądać się kolejnym przypadkom. Wbrew opinii policji samobójstwa wydają mu się podejrzane. Nikt jednak nie wierzy w jego teorie. Czy czerwone nitki znalezione na ciele ofiar są przypadkowe a Marek ma paranoję ? Tymczasem Joanna Skoczek wraca do stolicy po urlopie. Wciąż usiłuje pozbierać się po tym jak ledwie uniknęła śmierci z rąk tajemniczego wielbiciela.
Muszę przyznać, że nie tego się spodziewałam po tych książkach i jestem mile zaskoczona.
Autorkę znam już z poprzednicj jej książek dlatego tym bardziej mogę polecić tę powieść oraz inne dzieła tej autorki.

Informacje dodatkowe o Paranoja:

Kup książkę Paranoja

Przesilenie
Katarzyna Berenika Miszczuk0
Okładka ksiązki - Przesilenie

Najbardziej wyczekiwana książka tej wiosny – "Przesilenie", czyli ostatnia część bestsellerowego cyklu "Kwiat paproci" Katarzyny Bereniki Miszczuk...

Ja, anielica
Katarzyna Berenika Miszczuk0
Okładka ksiązki - Ja, anielica

Beleth, Azazel, Kleopatra i Śmierć znani z powieści Ja, diablica powracają! A to oznacza, że już nikt nie będzie się nudził. W życiu Wiktorii ponownie...