Pętla czasu. Tom II

Jak Ja bardzo czekałam na kontynuację losów Aleksandry i Borysa,ponieważ czytając zakończenie pierwszego tomu moje serce przyspieszyło wraz z wydarzeniami o których czytałam.
W drugim tomie czytamy o istotnych i bardzo ważnych informacjach,które wywrócą życie naszych bohaterów.Odkryta prawda i strach przed konsekwencjami swoich czynów sprawiają,że ciężko być prawdomównym,by nie stracić ukochana osobą…a pomiędzy tym wszystkim są wrogowie z Kolumbii czekający na zły ruch Borysa…

Dynamiczność akcji bardzo podobała mi się w książce.Nie musimy czekać na rozwój wydarzeń.Fabuła brnie do przodu.Tajemnice jedna za drugiej zostaje odkryta a z nią przykre decyzji…Napięcie w książce towarzyszy czytelnikowi niemal przez cały czas.Spowodowane jest to silnymi charakterami postaci,którzy nie pozwolą sobą manipulować.Zmieniają się w pewniejsze siebie osoby po wydarzeniach ze swojego życia.Ani na moment nie nudzimy się z nimi.
Postacie drugoplanowe-zarówno rodzina,znajomi jak i przyjaciele ubarwiają fabule.Każdy z nich wnosi do historii coś nowego-książka staje się jeszcze bardziej ciekawsza i uzależniająca!!!
Nie można zapomnieć o ciemnych interesach prowadzonych przez Borysa.Dodaje niebezpieczeństwa i ochronę za wszelka cenę swojej rodziny.
Warto także wspomnieć o gorących scenach pobudzające wyobraźnię sprawiając wypieki na twarzy🔥

Jest to rewelacyjna kontynuacja losów bohaterów,która koniecznie trzeba poznać.Ja gorąco wam ją polecam i czekam już na kolejne książki autorki

Informacje dodatkowe o Pętla czasu. Tom II:

Kup książkę Pętla czasu. Tom II

Pętla czasu
Aleksandra Lewenhaupt0
Okładka ksiązki - Pętla czasu

Dla Oli zaczyna się nowy rozdział. Wychodzi za mąż za swoją pierwszą miłość - Jacka. Ich życie z pozoru wydaje się idealne. Jacek podejmuje dobrze płatną...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska